Trwa ładowanie...
d33leuj

Julia Dobrowolska 4. Grób

książka
d33leuj
Oceń jako pierwszy:
Julia Dobrowolska 4. Grób
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
978-83-931018-8-7.jpg
"__wlasne

Niedawno temu w Krakowie. Z grobów na cmentarzu Rakowickim znikają zwłoki. Były kochanek Julii inspektor Aaron Goldenthal rozpoczyna śledztwo. W tym samym czasie do Julii Dobrowolskiej zgłasza się z dziwnym zleceniem biznesmen i mafioso Waldemar Linder. Nie jest pewien, czy jego córka rzeczywiście popełniła samobójstwo. By rozwikłać zagadkę, Julia musi poprosić o pomoc kogoś z własnej, nieznanej czytelnikom poprzednich tomów, przeszłości. Kogoś bardzo złego z mrocznej, przerażającej przeszłości…

Gróbto najbardziej bezkompromisowa i osobista książka Grzegorzewskiej. I najstraszniejsza. Nie tylko dlatego, że dowiecie się z niej, kim była Julia, zanim została detektywką, co ukrywała do tej pory i skąd wzięła się na jej twarzy szpecąca blizna.

Po Topielicy , której akcja była osadzona na Mazurach, Grzegorzewska wraca ze swoją bohaterką do Krakowa. Im bardziej jednak powieść nabiera tempa, tym bardziej Kraków staje się miastem – wbrew temu, co wyobraża sobie reszta Polski – w którym nie chce się zamieszkać. Czasem w trakcie lektury nie chce się nawet wierzyć, że taki Kraków w ogóle istnieje. Ale istnieje. Uwierzcie.

d33leuj
Julia Dobrowolska 4. Grób
Numer ISBN

978-83-931018-8-7

Wymiary

140x200

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania,Kryminał,Sensacja

Oprawa

1

Liczba stron

328

Podziel się opinią

Share
d33leuj
d33leuj
d33leuj
d33leuj
d33leuj