Trwa ładowanie...
d1x8ch4
03-02-2020 09:38

Jotka – łowca smoków. Smoki wysp brytyjskich

książka
Oceń jako pierwszy:
d1x8ch4
Jotka – łowca smoków. Smoki wysp brytyjskich
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nie takie smoki straszne

Gdzie mieszkają smoki? Czy lubią kotlety sojowe? A czy rycerze myją zęby albo jedzą warzywa? Jeśli jeszcze tego nie wiecie – przeczytajcie Jotkę – łowcę smoków. W podróży do Wielkiej Brytanii w towarzystwie dzielnego rycerza, który nie boi się najgroźniejszych bestii, poznacie wiele niezwykłych miejsc i stworów. A jeżeli będziecie mieli jeszcze więcej pytań, koniecznie zajrzyjcie do Smokarium i Kącika Smoczego Historyka. Przygoda czeka!

Pełne humoru przygody łowcy smoków, piękne ilustracje oraz kilka dobrych rad od samego rycerza pobudzą wyobraźnię każdego dziecka. Takiej zabawnej oraz mądrej książki potrzebują wszyscy rodzice – i oczywiście dzieci.

„Jotka wraz ze swoim dzielnym koniem Galopodem przemierza świat i wszędzie, gdzie spotka czyniące szkody smoki (bo musicie wiedzieć, że te stworzenia często rozrabiają — to nietrudne, kiedy jest się wielkim gadem ze skrzydłami), stara się rozwiązać problem pokojowo. A po wszystkim wraca zawsze do swojego domu, gdzie w fotelu przed kominkiem, z kubkiem kakao w ręku ogląda zdjęcia w Albumie Smoków i wspomina”.

(Ze Wstępu)

Jotka – łowca smoków. Smoki wysp brytyjskich
Numer ISBN

978-83-8116-296-8

Wymiary

200x200

Oprawa

twarda

Liczba stron

80

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x8ch4
d1x8ch4
d1x8ch4
d1x8ch4