Trwa ładowanie...
d37ysp0
30-08-2021 17:00

Jak wykryć psychopatę? Rozpoznaj sygnały ostrzegawcze i uciekaj!

książka
Oceń jako pierwszy:
d37ysp0
Jak wykryć psychopatę? Rozpoznaj sygnały ostrzegawcze i uciekaj!
Tytuł oryginalny

Psykopatttesten

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wszyscy, którzy zgłaszają się po pomoc po zerwaniu z kontrolującym partnerem, mają do opowiedzenia unikalną historię, a jednak wszystkie te historie mają niemal identyczny przebieg. Najpierw jesteś zdezorientowany, a potem zrezygnowany i zrozpaczony. Z czasem masz coraz mniejszy wpływ na własne życie. Partner coraz skuteczniej odizolowuje cię od ludzi, którzy mogliby dać ci wsparcie i pomoc. Twoje własne granice i zrozumienie tego, co jest dobre, a co złe, są stopniowo zacierane. Na oczach przyjaciół, rodziny i kolegów z pracy jesteś niszczony od wewnątrz. Aż w końcu całkowicie się zatracasz.

SĄ WSZĘDZIE. Psychopatę możesz spotkać w miejscu pracy, wśród znajomych i w najbliższej rodzinie. Psychopata potrafi wzbudzić zaufanie i być czarujący, ale jego jedynym celem, który uświęca wszystkie środki, jest władza. Ten, kto da się omamić, zostanie zmanipulowany i wykorzystany do tego stopnia, że może minąć wiele lat, zanim znów stanie się sobą. Ta książka daje ci wiedzę niezbędną do tego, by dostrzec sygnały ostrzegawcze i przerwać tę grę. „Jak wykryć psychopatę? Rozpoznaj sygnały ostrzegawcze i uciekaj!” napisał psycholog Dag Øyvind Engen Nilsen, który wykłada metodologię testów psychologicznych w NTNU i Høyskolen Kristiania. Test, który opracował, daje wgląd w to, czym psychopata różni się od innych ludzi. Książka zawiera również historie z życia wzięte oraz porady, jak wyrwać się spod kontroli psychopaty.

Psycholog Dag Øyvind Engen Nilsen od 2007 roku pracuje jako niezależny doradca i terapeuta. Wykłada metodologię testów psychologicznych w NTNU i Høyskolen Kristiania i recenzuje system certyfikacji DNV-GL dla testów psychologicznych. Były redaktor merytoryczny psykopaten.info, autor kilku książek o testowaniu, statystyce i zarządzaniu.

Jak wykryć psychopatę? Rozpoznaj sygnały ostrzegawcze i uciekaj!
Numer ISBN

978-83-66420-67-0

Wymiary

148x206

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

184

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37ysp0
d37ysp0
d37ysp0
d37ysp0