Trwa ładowanie...
d3m5fg1
05-02-2020 07:19

Jak uczyć się skutecznie jakie to proste

książka
Oceń jako pierwszy:
d3m5fg1
Jak uczyć się skutecznie jakie to proste
Tytuł oryginalny

Help Your Kids with Study Skills

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czy twoje dziecko ma kłopoty z uczeniem się? Nie wiesz, jak mu pomóc, żeby wyniki w szkole były dużo lepsze?

Książka Jak uczyć się skutecznie powinna trafić do rąk każdego zdesperowanego rodzica, ucznia i studenta. Jej nowatorskie pod względem graficznym barwne schematy i ilustracje z precyzyjnymi wskazówkami postępowania sprawią, że zrozumienie technik przyswajania wiedzy będzie o wiele łatwiejsze.

Ten nieoceniony przewodnik – omawiający najistotniejsze problemy związane z organizacją pracy, układaniem harmonogramów, motywacją, stylami uczenia się, metodami powtarzania materiału, egzaminami i radzeniem sobie z lękami – pomoże rodzicom i dzieciom we wspólnej pracy nad polepszeniem efektów nauki.

Jak uczyć się skutecznie na pewno podbuduje zaufanie uczniów do siebie, zmniejszy poziom stresu i sprawi, że najtrudniejsze elementy uczenia się staną się proste, zrozumiałe i łatwe do opanowania.

Jak uczyć się skutecznie jakie to proste
Numer ISBN

978-83-213-5010-3

Wymiary

200x245

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

256

Język

polski

Fragment

Wstęp

Drodzy Czytelnicy!

Już od szkoły podstawowej wiemy, że uczenie się jest ważne. Musimy słuchać nauczycieli i rodziców, zapamiętywać i rozumieć fakty, dotrzymywać terminów i zdawać egzaminy. Gdy przybywa nam lat, rośnie ilość informacji, które musimy przyswoić.

W tej książce znajdziecie wskazówki, w jaki sposób skutecznie się uczyć, a także rady dotyczące organizacji, planowania, koncentrowania się, rozwijania umiejętności zapamiętywania i radzenia sobie ze stresem.

Przystępnie opisane przykłady i wyjaśnienia uczą, co konkretnie robić, aby zorganizować pracę w najbardziej odpowiedni sposób.

Każdy uczeń jest inny i każdy z nas ma inne metody zapamiętywania informacji. Trzeba śmiało wypróbowywać nowe metody uczenia się – wówczas nauka może stać się zabawą.

Mam nadzieję, że ta książka sprawi Wam tyle samo przyjemności, ile nam dostarczyło jej opracowanie.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m5fg1
d3m5fg1
d3m5fg1
d3m5fg1