Trwa ładowanie...
holderName
holderName

Jak uczyć się skutecznie jakie to proste

książka
Oceń jako pierwszy:
Jak uczyć się skutecznie jakie to proste
Tytuł oryginalny

Help Your Kids with Study Skills

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Jak uczyć się skutecznie jakie to proste
Materiały prasowe

Czy twoje dziecko ma kłopoty z uczeniem się? Nie wiesz, jak mu pomóc, żeby wyniki w szkole były dużo lepsze?

Książka Jak uczyć się skutecznie powinna trafić do rąk każdego zdesperowanego rodzica, ucznia i studenta. Jej nowatorskie pod względem graficznym barwne schematy i ilustracje z precyzyjnymi wskazówkami postępowania sprawią, że zrozumienie technik przyswajania wiedzy będzie o wiele łatwiejsze.

Ten nieoceniony przewodnik – omawiający najistotniejsze problemy związane z organizacją pracy, układaniem harmonogramów, motywacją, stylami uczenia się, metodami powtarzania materiału, egzaminami i radzeniem sobie z lękami – pomoże rodzicom i dzieciom we wspólnej pracy nad polepszeniem efektów nauki.

Jak uczyć się skutecznie na pewno podbuduje zaufanie uczniów do siebie, zmniejszy poziom stresu i sprawi, że najtrudniejsze elementy uczenia się staną się proste, zrozumiałe i łatwe do opanowania.

Jak uczyć się skutecznie jakie to proste
Numer ISBN

978-83-213-5010-3

Wymiary

200x245

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

256

Język

polski

Fragment

Wstęp

Drodzy Czytelnicy!

Już od szkoły podstawowej wiemy, że uczenie się jest ważne. Musimy słuchać nauczycieli i rodziców, zapamiętywać i rozumieć fakty, dotrzymywać terminów i zdawać egzaminy. Gdy przybywa nam lat, rośnie ilość informacji, które musimy przyswoić.

W tej książce znajdziecie wskazówki, w jaki sposób skutecznie się uczyć, a także rady dotyczące organizacji, planowania, koncentrowania się, rozwijania umiejętności zapamiętywania i radzenia sobie ze stresem.

Przystępnie opisane przykłady i wyjaśnienia uczą, co konkretnie robić, aby zorganizować pracę w najbardziej odpowiedni sposób.

Każdy uczeń jest inny i każdy z nas ma inne metody zapamiętywania informacji. Trzeba śmiało wypróbowywać nowe metody uczenia się – wówczas nauka może stać się zabawą.

Mam nadzieję, że ta książka sprawi Wam tyle samo przyjemności, ile nam dostarczyło jej opracowanie.

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
holderName
holderName
holderName