Trwa ładowanie...
d3373r5
20-03-2014 00:00

Ja, kobieta

książka
Oceń jako pierwszy:
d3373r5
Ja, kobieta
Tytuł oryginalny

The Body Book: The Law of Hunger, the Science of Strength, and Other Ways to Love Your Amazing Body

Rok wydania
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Nie jestem naukowcem. Nie jestem lekarzem. Jestem za to kobietą, która spędziła ostatnie piętnaście lat, ucząc się, do czego zdolne jest moje ciało, co stało się najcenniejszym doświadczeniem mojego życia. Wszystko, co mam, wszystko, czym jestem, wiąże się z moją wiedzą na temat mojego ciała. I chcę, żeby to samo stało się twoim udziałem. Chcę, żebyś znała siebie, swoją siłę. Chcę, żebyś była najsilniejszą, najzdolniejszą, najbardziej pewną siebie kobietą, jaką możesz być.

Czym nie jest ta książka: To nie jest książka o odchudzaniu. To nie jest plan ćwiczeń. To nie jest poradnik, jak stać się kimś innym.

Czym jest: podręcznikiem, jak stać się sobą. Ponieważ gdy zaczniesz się dowiadywać coraz więcej na temat swojego ciała, rozpocznie się cudowny proces: zaczniesz się zmieniać: wewnątrz i na zewnątrz. Zaczniesz dostrzegać, jak bycie zdrową osobą wnosi radość do twojego życia, jak dobrze jest czuć się silną i zdolną, jak dobre samopoczucie wewnątrz wpływa na wszystko inne w twoim życiu. Będziesz najpiękniejszą, najzdrowszą i najbardziej pewną siebie kobietą, jaką możesz być – i zasługujesz na to, ponieważ JESTEŚ O WIELE PIĘKNIEJSZA, NIŻ SOBIE WYOBRAŻASZ.

Chciałabym więc, abyś potraktowała tę książkę jako przewodnik wiodący do zrozumienia tego, jak wspaniałe jest twoje ciało, i ułatwienia mu stania się tym, czym od zawsze miało być.

Nim skończysz czytać tę książkę, będziesz znała podstawy działania twojego ciała. Będziesz świadoma współpracy między twoim ciałem a umysłem. Będziesz silniejsza, ponieważ zrozumiesz, jak wspaniałe, niesamowite i piękne twoje ciało jest już dziś, teraz, w tej sekundzie.

Ja, kobieta
Numer ISBN

978-83-7966-006-3

Wymiary

165x235

Gatunek

Medycyna, zdrowie, diety,Poradniki

Oprawa

6

Liczba stron

272

d3373r5

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3373r5
d3373r5
d3373r5