Trwa ładowanie...
d1rhaco
30-01-2020 19:28

Intryguj. Przyciągnij uwagę i zdobywaj klientów

książka
Oceń jako pierwszy:
d1rhaco
Intryguj. Przyciągnij uwagę i zdobywaj klientów
Tytuł oryginalny

Got Your Attention? How to Create Intrigue and Connect with Anyone

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jak dotrzeć do ludzi, na których ci zależy?

Żyjemy w czasach nadmiaru informacji i ludzie nie poświęcają im już głębszej uwagi. Jeżeli chcesz dotrzeć do kogoś ze swoim przekazem, musisz przygotować interesującą treść, która ZAINTRYGUJE twojego rozmówcę – nieważne, czy chodzi o bliską ci osobę, czy też o potencjalnego partnera biznesowego.

Ludzie nie chcą dziś kolejnych informacji – chcą być zaintrygowani. Problem w tym, że trzeba to zrobić szybko. Najlepiej w ciągu pierwszych ośmiu sekund rozmowy.

Dlaczego? Bo tak krótki jest nasz zakres uwagi. Dłuższy mają złote rybki.

Jak to zrobić? Odpowiedź zna Sam Horn, specjalistka z zakresu komunikacji i autorka wielu bestsellerowych książek. Jej ośmioetapowy proces INTRIGUE uczy, w jaki sposób przekształcić nudne i przeładowane treścią wystąpienia w spójną, przekonującą i skuteczną komunikacją dwustronną.

Dla kogo? Dla każdego, kto się komunikuje i chce nawiązywać relacje z innymi: dla przedsiębiorców, specjalistów sprzedaży i marketingu, ludzi wolnych zawodów, liderów i zwykłych ludzi.

Ale jeszcze raz, dlaczego? Jeżeli nie przykujesz uwagi swojego rozmówcy, to nigdy nie nawiążesz z nim głębszej relacji, a to oznacza, że nie otworzy przed tobą swojego serca… ani portfela.

Innowacyjne techniki opracowane przez Sam dowiodły swojej skuteczności, pomagając jej klientom zdobywać kontrakty i zarobić miliony dolarów. Teraz to może być także i twoja „tajemna metoda” zdobywania pieniędzy, pracy i awansu.

Intryguj. Przyciągnij uwagę i zdobywaj klientów
Numer ISBN

978-83-8087-062-8

Wymiary

141x218

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

238

Język

polski

d1rhaco

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rhaco
d1rhaco
d1rhaco
d1rhaco