Trwa ładowanie...
ds2wh5n

Insignis Media Wydawnictwo

Wydawnictwo Insignis Media to nowa marka na polskim rynku dobrej, ciekawej i ambitnej książki.

Logo Wydawnictwa Insignis Media będzie pojawiać się na książkach dla ludzi o różnorodnych zainteresowaniach, ciekawych świata i patrzących na niego w szerszej perspektywie. Naszą ofertę będą stanowiły pozycje książkowe, które powinny zagościć w księgozbiorze każdego, kto pielęgnuje w sobie pasję poznawania i rozumienia otaczających go zjawisk.

Będziemy w ręce Państwa oddawać książki ambitne, co nie znaczy trudne. Stawiamy na przystępność i atrakcyjność. Chcemy, by lektura naszych książek była dla Państwa nie tylko ucztą duchową, ale również wciągającą, a wręcz porywającą rozrywką.

Wiemy, że dobra, błyskotliwa książka to taka, która potrafi rozbawić i rozśmieszyć. Również i takie pozycje będą pojawiać się w naszej ofercie.

Zadbamy też o książki, które zaspokoją rozmaite zainteresowania hobbystyczne. Nie zapomnimy o najmłodszych Czytelnikach, proponując im mądrą, ciekawą i kolorowo ilustrowaną literaturę.

Współpraca z najlepszymi autorami, tłumaczami i konsultantami zapewni wysoką jakość merytoryczną każdej z naszych propozycji wydawniczych.

ds2wh5n
Insignis Media Wydawnictwo
Rok powstania

2005

Adres

ul. Bronowicka 42

Kod i miasto

Kraków

Numer telefonu

(+4812) 6333746

Numer faksu

(+4812) 6333746

Adres WWW strony internetowej

http://www.insignis.pl

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds2wh5n
ds2wh5n
ds2wh5n