Trwa ładowanie...
d2obq1g
29-09-2021 11:00

I żyli długo i... świątecznie

książka
Oceń jako pierwszy:
d2obq1g
I żyli długo i... świątecznie
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czasem jedno nieprzemyślane zdanie potrafi pociągnąć za sobą zaskakujące konsekwencje. Zwłaszcza wypowiedziane w telewizyjnym talk show przed milionową publicznością.

Gdy powieściopisarka Riley musi na wizji odpowiedzieć na nietaktowne pytanie, wpada w panikę. Choć nie cierpi opowiadać o swoim prywatnym życiu, wspomina o wielkiej miłości, która zainspirowała ją do stworzenia ostatniej książki.

Nieprzemyślana uwaga wywróci jej świat do góry nogami. Trzech byłych chłopaków Riley ogląda program i każdy z nich wierzy, że mowa właśnie o nim. Mężczyźni jadą za kobietą do górskiego pensjonatu, w którym Riley promuje powieść. Każdy chce odzyskać jej serce. I żaden nie przebiera w środkach.

Romantyczne kolacje, świąteczne randki – czas start! Gdy Riley wspomina kolejne związki, odżywają dawne uczucia, a kobieta staje w obliczu niełatwych pytań.

Czy da się wskrzesić miłość, którą żywiliśmy do kogoś dawno temu?

Czy warto wracać do relacji sprzed lat?

Czy można kochać więcej niż jednego mężczyznę?

Gdy Riley zajrzy w głąb własnego serca, miłość sama ją odnajdzie. Czy w jej życiu będzie miejsce na szczęśliwe gwiazdkowe zakończenie?

Nowa powieść Karen Schaler opowiada o magii, która dzieje się, gdy zajrzymy we własne serca. I o tym, ze każdy z nas zasługuje, by żyć z kimś długo i… świątecznie.

Powieść Schaler da ci wszystko, czego twoje serce potrzebuje (nie tylko) na święta

Karen Schaler, autorka bestsellerowych powieści, takich jak Pierwsza taka Gwiazdka oraz Finding Christmas. Scenarzystka Świątecznego księcia – gwiazdkowego hitu Netflixa. Trzykrotna laureatka nagrody Emmy, jednej z czterech najważniejszych nagród kulturalnych w USA. Pisze scenariusze m.in. dla Netflixa i Hallmarka. Pełne magii świąteczne powieści Karen Schaler podnoszą na duchu jak kubek ciepłego kakao w mroźny zimowy wieczór. Dzięki swoim książkom autorka zyskała przydomek „Christmas Karen”.

I żyli długo i... świątecznie
Numer ISBN

978-83-240-7438-9

Wymiary

144x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

464

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2obq1g
d2obq1g
d2obq1g
d2obq1g