Trwa ładowanie...
d171dve

Grupa Wydawnicza Harmonia

www.universalis.harmonia.edu.pl
Źródło: www.universalis.harmonia.edu.pl

Harmonia to gdańskie wydawnictwo, składające się z dwóch grup: Harmonia (wydawnictwo edukacyjne) i Harmonia Universalis (wydawnictwo naukowe). Oficynę Harmonia założył w 1993 roku Józef Częścik, autor publikacji dotyczących gramatyki i ortografii, i do dzisiaj jest jej właścicielem.

Wydawnictwo Harmonia – działalność

Grupa Wydawnicza Harmonia to średniej wielkości rodzinna firma, która dumna jest ze swojej niezależności (firma w całości składa się z polskiego kapitału, nie jest uzależniona od innego konsorcjum, a przy tym zachowała płynność finansową).

Na początku Harmonia zajmowała się wydawaniem książek ogólnoedukacyjnych, ale wraz z rozwojem przedsiębiorstwa i zdobyciem szacunku w oczach czytelników i kontrahentów, oficyna zaczęła specjalizować się w różnych dziedzinach dotyczących nauczania.

Publikacje Wydawnictwa Harmonia dotyczą dziedzin: terapii pedagogicznej i psychologicznej, wspomagania rozwoju dziecka pełnosprawnego i niepełnosprawnego, nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, logopedii, dysleksji oraz szeroko pojętej pedagogiki.

Oprócz tradycyjnych książek o rozwoju, Harmonia oferuje również gry i pomoce dydaktyczne.

Obecnie, pod egidą Harmonii wydaje się rocznie ponad 160 książek (połowa z nich to nowości), a łączny nakład wydawnictwa wynosi więcej niż pół miliona tytułów. Autorzy współpracujący z wydawnictwem Harmonia, to zazwyczaj popularni polscy praktycy, np.: profesor Marta Bogdanowicz.

Wydawnictwo Harmonia – grupa Universalis

Oficyna Harmonia Universalis powstała w 2010 roku – wraz z rozwojem firmy, postanowiono rozszerzyć ofertę o publikacje naukowe. Owocem rozwoju Harmonii Universalis jest popularna, profesjonalna i bogata seria Logopedia XXI wieku.

Harmonia Universalis szczyci się również wydawaniem licznych dzieł tłumaczonych, które dotykają tematów terapii psychologicznej, autyzmu, integracji sensorycznej.

d171dve
Grupa Wydawnicza Harmonia
Rok powstania

1993

Adres

ul.Morenowa 109

Kod i miasto

Gdańsk

Numer telefonu

58 348 09 50

Numer faksu

58 526 96 26

Adres WWW strony internetowej

harmonia.edu.pl

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

Wydawnictwo

d171dve
d171dve
d171dve
d171dve
d171dve
d171dve