Trwa ładowanie...
d4f9ej6
29-09-2023 17:20

Fjällbacka (4-6). Pakiet: Fjällbacka. Tomy 4-6. Ofiara losu / Niemiecki bękart / Syrenka

książka
Oceń jako pierwszy:
d4f9ej6
Fjällbacka (4-6). Pakiet: Fjällbacka. Tomy 4-6. Ofiara losu / Niemiecki bękart / Syrenka
Tytuł oryginalny

Fjällbacka bundle 4-6

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Fjällbacka - saga kryminalno-obyczajowa.
W skład pakietu wchodzą powieści: Ofiara losu, Niemiecki bękart i Syrenka
Saga Camilli Läckberg osiągnęła ogromny sukces czytelniczy. Na świecie sprzedano dotąd już ponad 30 milionów egzemplarzy. To nie tylko mroczne kryminały, ale również doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji.
Ofiara losu
Policja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie, po kolejnym, podobnym wypadku zaczyna budzić podejrzenia. Policja ma pełne ręce roboty, tym bardziej że w mieście kręcony jest telewizyjny reality show. Obecność kamer podsyca tylko konflikt między „gwiazdami” a miejscową społecznością. Pogoń za zabójcą oraz problemy osobiste wywołują u Patrika Hedströma stres i frustrację. Tym silniejsze, że staje wobec największego dotąd wyzwania detektywistycznego w swojej karierze a przy okazji musi się zmierzyć z bolesną przeszłością.
Niemiecki bękart
Jakie tajemnice z przeszłości mogą tłumaczyć dzisiejsze złe postępki? Dlaczego matka Eriki Falck wśród rupieci na strychu zachowała hitlerowski medal? To pytanie nie daje spokoju Erice, która postanawia odwiedzić emerytowanego nauczyciela historii, aby dowiedzieć się czegoś więcej o tym medalu. Jednak mężczyzna zachowuje się dziwnie, nie chce odpowiedzieć na jej pytania, a dwa dni później zostaje zamordowany.
Syrenka
We Fjällbace w tajemniczych okolicznościach ginie mężczyzna. Cztery miesiące później przypadkowy spacerowicz natrafia na jego zwłoki w skutym lodem jeziorze. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy znajomy zmarłego, pisarz Christian Thydell, zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Zaniepokojony zwierza się Erice Falck, a ona pokazuje jeden z listów Patrikowi. Ten przekonany jest, że Christianowi grozi niebezpieczeństwo. Ktoś szczerze go nienawidzi i nie zawaha się spełnić groźby. Kiedy znalezione zostają zwłoki kolejnego mężczyzny, policja doszukuje się wspólnego wątku, a trop prowadzi w przeszłość...
Camilla Läckberg jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek. Światową sławę przyniosła jej seria o Fjällbace. Jest także autorką thrillerów psychologicznych Złota klatka i Srebrne skrzydła, serii książek dla dzieci o przygodach Super Charliego, a także wspólnie z Henrikiem Fexeusem kryminałów Mentalista i Kult. Książki Camilli zostały przetłumaczone na 43 języki i wydawane są już w ponad 60 krajach.

Fjällbacka (4-6). Pakiet: Fjällbacka. Tomy 4-6. Ofiara losu / Niemiecki bękart / Syrenka
Numer ISBN

978-83-8252-417-8

Wymiary

125x195

Oprawa

miękka

Liczba stron

1504

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f9ej6
d4f9ej6
d4f9ej6
d4f9ej6