Trwa ładowanie...
d4m6uun
04-02-2020 17:09

Fjällbacka (#1). Księżniczka z lodu (wyd. 2)

książka
Oceń jako pierwszy:
d4m6uun
Fjällbacka (#1). Księżniczka z lodu (wyd. 2)
Tytuł oryginalny

Isprinsessan

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Gdy w spokojnym miasteczku Fjällbacka na zachodnim wybrzeżu Szwecji zostaje znaleziona martwa Alexandra Wijkner, wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo. Matka kobiety ma jednak wątpliwości i prosi przyjaciółkę córki z dzieciństwa, pisarkę Erikę Falck, żeby przyjrzała się tej tragedii. Erika wspólnie z Patrikiem Hedströmem, kolegą z młodzieńczych lat, a obecnie policjantem, próbują rozwikłać sprawę. Wkrótce zaczynają podejrzewać, że śmierć Alex ma związek z mroczną tajemnicą z przeszłości...

Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery, ale również doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „Morderstwa we Fjällbace”, osnutej na kanwie jej powieści.

Camilla Läckberg, jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek, uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.

Fjällbacka (#1). Księżniczka z lodu (wyd. 2)
Numer ISBN

978-83-7554-505-0

Wymiary

125x195

Oprawa

miękka

Liczba stron

424

Język

polski

d4m6uun

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m6uun
d4m6uun
d4m6uun
d4m6uun