Trwa ładowanie...
d1ro0s4

English in medicine. Conversations

książka
d1ro0s4
Oceń jako pierwszy:
English in medicine. Conversations
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
English in medicine. Conversations
Materiały prasowe

Podręcznik przedstawiający przykładowe rozmowy między lekarzem a pacjentem lub lekarzem a członkiem rodziny pacjenta.

Dwadzieścia obszernych konwersacji odzwierciedla szeroki wachlarz sytuacji obejmujących różne specjalizacje medyczne.

Konwersacje – opracowane we współpracy z lekarzami różnych specjalności – są nośnikami zwrotów najbardziej adekwatnych do kontekstu poruszanej problematyki przy jednoczesnym zachowaniu prostego i przejrzystego przekazu. Pokazują praktyczne rozwiązania w zakresie umiejętności komunikacyjnych w podejmowaniu trudnych medycznych tematów.

Książka pomaga rozwijać kompetencje językowe w zakresie komunikacji medycznej ze szczególnym zwróceniem uwagi na umiejętność prowadzenia rozmowy z osobami, które nie mają na co dzień styczności z terminologią medyczną.

Bogata obudowa dydaktyczna oraz nagrania audio wykonane przez native speakerów zamieszczone na portalu medycyna.pzwl.pl pozwalają rozbudować słownictwo oraz opanować prawidłową wymowę.

Publikacja przygotowana z myślą o studentach i lektorach wydziałów lekarskich do wykorzystania w ramach zajęć lektoratu z języka angielskiego. Może stanowić również pomoc dla studentów innych kierunków medycznych lub paramedycznych. Posłuży lekarzom jako praktyczne narzędzie do poszerzenia umiejętności w zakresie mówienia i rozumienia ze słuchu.

d1ro0s4
English in medicine. Conversations
Numer ISBN

978-83-200-5880-2

Wymiary

143x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

224

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d1ro0s4
d1ro0s4
d1ro0s4
d1ro0s4
d1ro0s4