Trwa ładowanie...
dfab6x5
29-03-2015 00:00

Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła

książka
Oceń jako pierwszy:
dfab6x5
Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła
Tytuł oryginalny

Treasure Yourself. Power Thoughts for My Generation

Rok wydania
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Miranda Kerr jest cenioną i odnoszącą sukcesy modelką, aktywistką, businesswoman, a przede wszystkim mamą 4-letniego Flynna. Największą popularność zdobyła dzięki kontraktom z takimi markami jak Victoria’s Secret, Prada, Lanvin, Reebok i Mango. Miranda pojawia się na wybiegach czołowych projektantów i na okładkach m.in. magazynów „Vogue” czy „Harper’s Bazaar”.

Książka Mirandy jest zbiorem porad i wskazówek, jak zaakceptować siebie. Jest bardzo osobista i szczera, a jej głównym celem jest uświadomienie młodym kobietom, jak ważne są odwaga, pewność siebie i pokonywanie własnych słabości.

Z tym, co mówi Miranda, łatwo jest się utożsamić, ponieważ książka nie przypomina kolejnej biografii gwiazdy, a czytając, można odnieść wrażenie, że jest napisana przez zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa. Autorka dzięki wierze we własne siły odniosła niewyobrażalny sukces i spełniła własne marzenia – teraz pragnie inspirować inne kobiety do osiągania wyznaczonych sobie celów. Książka ukazuje także kulisy świata modelingu oraz zawiera ulubione, inspirujące sentencje Kerr opatrzone jej komentarzami.

Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła
Numer ISBN

978-83-7966-014-8

Wymiary

135x195

Gatunek

Poradniki

Oprawa

3

Liczba stron

264

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfab6x5
dfab6x5
dfab6x5