Trwa ładowanie...
d19y293
17-03-2015 00:00

Chowańce 1. Gwiazdy Przeznaczenia

książka
Oceń jako pierwszy:
d19y293
Chowańce 1. Gwiazdy Przeznaczenia
Tytuł oryginalny

The Familiars

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Czy losy królestwa zależą od bezpańskiego kota?
Uciekając przed śmiertelnym pościgiem, dachowiec Aldwyn ukrywa się w niezwykłym sklepie ze zwierzętami. Chwilę później zjawia się tam Jack, młody adept magii, który chce wybrać czarodziejskiego towarzysza – swojego chowańca. Aldwyn zawsze był sprytny. Ale czy jest magiczny? Jack w to wierzy, a kot nie wyprowadza go z błędu.
Musi tylko przekonać inne chowańce – przemądrzałą modrosójkę Skylar i przyjacielską rzekotkę Gilberta – o tym, że jest obdarzonym magicznymi mocami kotem, za którego się podaje.
A potem dzieją się rzeczy niesamowite. Stary mag Kalstaff ginie, a Jack i dwoje innych młodych czarodziejów zostają porwani przez żądną władzy królową, chcącą zapobiec wypełnieniu się przepowiedni o trzech gwiazdach.
W emocjonującej wyprawie na ratunek młodym magom chowańce stawiają czoła niebezpiecznym wrogom, odsłaniają wstrząsający sekret sprzed wieków i odkrywają przeznaczenie, które zmieni Bezkresję na zawsze. Ich magiczna przygoda – urocza mieszanka wzruszającej, trzymającej w napięciu akcji i zniewalającego humoru – to niezapomniane połączenie fantastyki i opowieści o przyjaźni.

Chowańce 1. Gwiazdy Przeznaczenia
Numer ISBN

978-83-7966-010-0

Wymiary

140x200

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania,Dziecięce i młodzieżowe

Oprawa

1

Liczba stron

408

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19y293
d19y293
d19y293