Trwa ładowanie...
d3rpf88
19-06-2020 15:00

Chodząca mądrość. Trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego życia

książka
5.0
(1 głos)
Oceń:
d3rpf88
Chodząca mądrość. Trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego życia
Tytuł oryginalny

Walking Wisdom: Three Generations, Two Dogs, and the Search for a Happy Life

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Książka, z której wypływa życiowa mądrość trzech pokoleń rodziny Deepaka Chopry, słynnego amerykańskiego lekarza, filozofa i pisarza, który wydał ponad 60 książek przetłumaczonych na 35 języków.

Gotham Chopra, syn Deepaka, dziennikarz i współautor, zabiera nas na spacery ze swoim wszechwiedzącym ojcem i równie oświeconym czworonogiem, w zwariowaną podróż samolotem, podczas której pies wyjątkowo nie dostał swojej pigułki uspokajającej, na rowerową wyprawę we włoskie Dolomity, na sesję z owianymi tajemnicą indyjskimi astrologami Nadi i na taneczny parkiet kalifornijskiej dyskoteki z występującym incognito Michaelem Jacksonem.

Gotham tworzy ciepły obraz rodziny wzajemnie się wspierającej i stawiającej na tradycyjne wartości oraz bliskość, rodziny, dla której ważna jest dbałość o własne korzenie i pamięć o najbliższych. Pokazuje także, jak stać obiema, a nawet czterema (!) nogami na ziemi, czerpiąc jednocześnie siłę i mądrość z najstarszych duchowych tradycji. Czy to właśnie stanowi klucz do szczęśliwego życia?

O Autorach

Gotham Chopra — dziennikarz i dokumentalista. Od wielu lat działa w przemyśle medialnym, pracując m.in. z takimi sławami jak Guy Richie czy Nicolas Cage. Współzałożyciel Liquid Comics, platformy rozrywkowej oferującej komiksy w wersji cyfrowej.

Deepak Chopra — jeden z czołowych popularyzatorów filozofii i duchowości Wschodu w świecie zachodnim. Trener rozwoju duchowego, prowadzący liczne warsztaty, ikona amerykańskiej popkultury i ruchu New Age. Autor ponad 65 książek przetłumaczonych na 35 języków o łącznym nakładzie ok. 20 mln egzemplarzy.

Chodząca mądrość. Trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego życia
Numer ISBN

978-83-933112-2-4

Wymiary

125x195

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

304

Język

polski

d3rpf88

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rpf88
d3rpf88
d3rpf88
d3rpf88