Trwa ładowanie...
spotkanie autorskie
07-12-2015 11:55

''Anegdoty'': Premiera książki i spotkanie z Lidią Stanisławską

Czy wiecie, która aktorka chciała się ożenić z Anną Dymną? Czy wiecie, jakie sekrety Zdzisław Maklakiewicz szeptał na ucho Danielowi Olbrychskiemu? Czy wiecie, że Maryla Rodowicz chciała zostać zakonnicą, Maria Czubaszek miała lokaja, a Agnieszka Dygant biegle włada językiem węgierskim? Te i wiele innych pytań nie pozostanie bez odpowiedzi po lekturze "Anegdot" Lidii Stanisławskiej, które już 19 listopada trafią do księgarń!

''Anegdoty'': Premiera książki i spotkanie z Lidią StanisławskąŹródło:
d1kq7yn
d1kq7yn

Czy wiecie, która aktorka chciała się ożenić z Anną Dymną? Czy wiecie, jakie sekrety Zdzisław Maklakiewicz szeptał na ucho Danielowi Olbrychskiemu? Czy wiecie, że Maryla Rodowicz chciała zostać zakonnicą, Maria Czubaszek miała lokaja, a Agnieszka Dygant biegle włada językiem węgierskim? Te i wiele innych pytań nie pozostanie bez odpowiedzi po lekturze "Anegdot" Lidii Stanisławskiej , które już 19 listopada trafią do księgarń!

"Anegdoty" czyli ponad dwieście gwiazd skrzących dowcipem, ciętą ripostą i inteligentną puentą w jednym gwiazdozbiorze. Zabawne, czasem dające do myślenia, innym razem zaskakujące opowieści o ludziach sceny, estrady i filmu. To prawdziwa pożywka dla wspomnień i wzruszeń, trening dobrego humoru na najwyższym poziomie w wirtuozerskim wykonaniu Lidii Stanisławskiej, okraszony mistrzowską kreską Jacka Frankowskiego.

Z okazji premiery książki już 14 grudnia odbędzie się spotkanie z autorką książki w niepowtarzalnej scenerii Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie (ul. Kozia 11). Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa karykatur Jacka Frankowskiego, które odnaleźć będzie można również na kartach książki.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

d1kq7yn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kq7yn