Trwa ładowanie...
dsyxsqm

Akapit-Press Wydawnictwo

Pomysł utworzenia wydawnictwa Akapit Press zrodził się w 1992 roku z inicjatywy i przedsiębiorczości właścicielki oficyny – Iwony Pakuły, która już wówczas mogła poszczycić się doświadczeniem w branży wydawniczo-księgarskiej. Cały zespół, który tworzą głównie młodzi ludzie, powodowani wspólnym zamiłowaniem do książek, dba a rozwój firmy i pozyskiwanie nowych czytelników, którzy będą czerpali z lektury naszych książek mnóstwo satysfakcji, zadowolenia i radości czytania.

Naszą specjalnością jest literatura dziecięco-młodzieżowa. Nazwisk naszych Autorów nie trzeba nikomu przedstawiać! Obecnie, jesteśmy jedynym wydawcą książek Małgorzaty Musierowicz, Krystyny Siesickiej, Krystyny Nepomuckiej. Z satysfakcją i zadowoleniem przyglądamy się temu, jak kolejne pokolenia sięgają po nasze publikacje – literackie efekty twórczych starań nietuzinkowych i wyjątkowych Autorów. Nie oznacza to jednak, że pozostajemy konserwatywni w naszych literackich upodobaniach. Liczymy się z potrzebami czytelniczymi, a także wychodzimy naprzeciw i dajemy szansę debiutantom. Lansujemy powiew świeżości i nowości w literaturze, którymi chcemy zachęcić młodego czytelnika, jednakże zawsze jest to poparte przeświadczeniem, że wspieramy dobrego autora i dobrą książkę! Do naszej długiej listy Autorów dołączyli więc: Katarzyna Majgier czy Marcin Pałasz, którzy – miejmy nadzieję - nie będą jej zamykać. Nakładem Wydawnictwa ukazały się również serie wydawnicze tłumaczone z języków obcych: Szkoła Gwiazd, Detektyw
Kwiatkowski na tropie, To ja Lucy
.

W wyniku naszej piętnastoletniej działalności udało nam się zebrać ponad 100 tytułów, a liczba ta będzie rosła, znaleźć się wśród laureatów licznych, prestiżowych nagród, by wreszcie zdobyć uznanie zarówno wśród naszych czytelników jak i osób z nami współpracujących. Licznym nagrodom i wyróżnieniom towarzyszą także sukcesy rynkowe w postaci kilku znaczących bestsellerów.

dsyxsqm
Akapit-Press Wydawnictwo
Rok powstania

1992

Adres

ul. Łukowa 18 B

Kod i miasto

Łódź

Numer telefonu

(+48 42) 680 93 70

Numer faksu

(+48 42) 680 93 70

Adres WWW strony internetowej

http://www.akapit-press.com.pl/

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsyxsqm
dsyxsqm
dsyxsqm