Trwa ładowanie...
d3uk489
03-03-2022 13:00

Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji

książka
Oceń jako pierwszy:
d3uk489
Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji
Tytuł oryginalny

Life Between Lives: Hypnotherapy for Spiritual Regression

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Światową sławę doktorowi Michaelowi Newtonowi przyniosły jego autorskie techniki duchowej regresji, dzięki którym osoby poddane hipnozie mają możliwość powrotu do swych doświadczeń w świecie dusz. Wędrówka dusz oraz Przeznaczenie dusz – dwie poprzednie książki – zafascynowały tysiące czytelników na całym świecie i sprawiły, że rzesze ludzi zapragnęły odkryć swoje przeżycia przed narodzinami i po śmierci, poznać swych duchowych przewodników i towarzyszy oraz cele, które mają osiągnąć w obecnym wcieleniu.

W trzeciej książce z serii poświęconej tematyce życia po życiu doktor Newton po raz pierwszy ujawnia metody, jakich używa w swojej pracy, oraz opisuje przebieg sesji regresji hipnotycznej LBL (Life Between Lives – Życie między wcieleniami), mamy więc wgląd w warsztat mistrza, który zainspirował tysiące ludzi do odkrywania przeszłości własnej duszy. Jego empiryczne podejście do badania obszarów duchowych doświadczeń rzuca nowe światło na odwieczne pytania: „Kim jestem?", „Skąd pochodzę?" i „Dlaczego się tutaj znalazłem?".

Ten przełomowy przewodnik po duchowej hipnoterapii powstał z myślą zarówno o praktykach hipnoterapii, jak i o "zwykłych" czytelnikach zainteresowanych tematyką wędrówki dusz.

Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji
Numer ISBN

978-83-67247-51-1

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

280

Język

polski

d3uk489

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uk489
d3uk489
d3uk489
d3uk489