Trwa ładowanie...
d2vkcl7
03-02-2020 14:05

Zwróć się do mnie

książka
Oceń jako pierwszy:
d2vkcl7
Zwróć się do mnie
Tytuł oryginalny

Turn to Me

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zwróć się do mnie to drugi tom z bestsellerowej serii o przygodach Kathleen Turner, skromnej barmanki, którą życie zaskakuje na każdym kroku. Przeczytaj książkę - będziesz cieszyć się szczęściem bohaterki, a jej rozterki staną się Twoimi rozterkami. Ulegniesz osobistemu urokowi Kathleen Turner, a rekordowe tempo jej przygód odbierze Ci oddech. To książka, od której trudno się oderwać!

Kathleen Turner ponownie jest w niebezpieczeństwie, tym razem z powodu związku z Blane’em, znanym adwokatem, biorącym udział w głośnej i trudnej sprawie, a jednocześnie ubiegającym się o stanowisko gubernatora stanu. Blane, by ją chronić, wzywa na pomoc swego przyrodniego brata, Kade’a, byłego agenta FBI. Kade i Kathleen wspólnie stawiają czoło przeciwnościom losu i walczą z ogarniającą ich coraz silniej wzajemną fascynacją. Próbują zachować lojalność wobec Blane’a, któremu oboje tak wiele zawdzięczają. Z którym z braci zwiąże się ostatecznie bohaterka?

Seria O Kathleen Turner to znakomity romans sensacyjny, kryminał ze skomplikowanym z wątkiem erotycznym. Autorka doskonale buduje napięcie, pięknie przedstawia chwile namiętności i autentycznie opisuje emocje. Nie ogranicza się do wątku sensacyjnego, dotyka też kwestii ulotnych i nie zawsze dających się jasno nazwać ludzkich emocji oraz wynikających z nich zachowań i wyborów.

Ukazał się już:

tom I - Nie zawracaj

W przygotowaniu:

tom III - Punkt zwrotny

tom IV - Nie twój ruch

tom V - Nie ma powrotu

Zwróć się do mnie
Numer ISBN

978-83-213-4923-7

Wymiary

140x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

408

Język

polski

d2vkcl7

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vkcl7
d2vkcl7
d2vkcl7
d2vkcl7