Trwa ładowanie...
d418ohk
d418ohk

Zrób mnie młodszą, zrób mnie piękną

książka
Oceń jako pierwszy:
Zrób mnie młodszą, zrób mnie piękną
Rok wydania
Autorzy
d418ohk
zrobzemniemlodsza.jpg
"__wlasne
zrobzemniemlodsza.jpg

Powieść osnuta na prawdziwych wydarzeniach, oparta na osobistym doświadczeniu autorki i perypetiach jej znajomych. Jej fabuła odkrywa blaski i cienie operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej.

Książka opowiada o grupie przyjaciół w średnim wieku, borykających się z codziennymi problemami. To ludzie wykształceni, którzy stanęli na rozdrożu i chcą odmienić swoje życie, tak aby za wszelką cenę zatrzymać młodość i poprawić swój wygląd. Nie zgadzają się na nadchodzącą starość i postanawiają się jej nie poddać. Dzięki zabiegom podejmują rozmaite życiowe wyzwania, a nowy wygląd ma im dać szansę na odzyskanie witalności i wiary w siebie.

Tanya Valko, która jest w wieku swoich bohaterów, zderzając się na co dzień z podobnymi problemami, doskonale oddaje nadzieje, obawy i wahania związane z podjęciem decyzji o ingerencji we własne ciało. Osobiście uważa, że jeśli zmiana wyglądu jest czyimś marzeniem, należy je zrealizować, bo życie jest zbyt krótkie, aby cofać się przed podejmowaniem kontrowersyjnych decyzji - należy pełnymi garściami czerpać z jego uroków i możliwości.

Bogatym uzupełnieniem treści książki jest słowniczek terminów medycznych i kosmetycznych przybliżający szczegóły zabiegów.

Zrób mnie młodszą, zrób mnie piękną
Numer ISBN

978-83-7839-574-4

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

400

d418ohk

Podziel się opinią

Share
d418ohk

d418ohk
d418ohk
d418ohk