Trwa ładowanie...
d2ijdab
31-01-2020 15:43

Zmysłowa dziewczyna. Zmysłowa idealna żona

książka
Oceń jako pierwszy:
d2ijdab
Zmysłowa dziewczyna. Zmysłowa idealna żona
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kate i Price’a Lewisów łączyło małżeństwo idealne – miłość, udane kariery i wspaniałe mieszkanie w mieście. Kiedy jednak Price ginie w katastrofie samolotu podczas podróży służbowej, bajka umiera razem z nim.

Mija rok, a Kate nadal nie może się z tym pogodzić. Przechodzi żałobę tak intensywnie, jak intensywnie kochała Price’a. Gdy szwagierka namawia ją na babskie wakacje – trzy tygodnie na wyspie na południowym Pacyfiku – Kate się zgadza. W willi równie ustronnej jak sama wyspa zamieszkują we dwie, a przynajmniej tak jej się wydaje do chwili, kiedy na plaży natyka się na ducha. Price żyje.

Ich ponownemu spotkaniu daleko do ideału. Kate dochowała wierności zmarłemu mężowi, ale teraz domaga się wyjaśnień. Zamiast nich otrzymuje zagadkową propozycję – może wrócić za trzy tygodnie do domu sama albo zniknąć z Price’em… Na zawsze.

Emocje szaleją, namiętność płonie jasnym ogniem, a Kate mierzy się z wyborem niemożliwym. Czy Price zdoła odzyskać żonę? A może jego tajemnice rozdzielą ich na zawsze?

Zmysłowa dziewczyna. Zmysłowa idealna żona
Numer ISBN

978-83-8117-533-3

Wymiary

135x215

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

304

Język

polski

d2ijdab

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ijdab
d2ijdab
d2ijdab
d2ijdab