Trwa ładowanie...
d20tztm
05-01-2022 10:00

Przeklęci (Tom 3). Klątwa burz. Przeklęci. Tom 3

książka
Oceń jako pierwszy:
d20tztm
Przeklęci (Tom 3). Klątwa burz. Przeklęci. Tom 3
Tytuł oryginalny

Fate of Storms

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Skradzione przeznaczenie. Niemożliwe zadanie.

Kara Valari złamała jedno z najwyższych praw podziemia i odbywa ostateczny wyrok. Ale nic – nawet konieczność przekroczenia granic piekła i zmierzenia się z samym Hadesem – nie powstrzyma Maximusa Kane’a przed jej uratowaniem. Podróż będzie wymagała nie lada odwagi… i pomocy nieprawdopodobnego przewodnika. Kierowany miłością Maximus wyrusza do mrocznego królestwa, które zna tylko z podartych stron „Boskiej komedii” Dantego.

W ponurym świecie piekła Hades pod wpływem chorobliwej fascynacji bezlitośnie atakuje każdą część duszy Kary. Żąda podania intymnych szczegółów i wyznania, dlaczego ośmieliła się być mu nieposłuszna. Właśnie kiedy Kara godzi się z tym, że przyjdzie jej żyć w wiecznym koszmarze, odkrywa iskierkę nadziei… Sposób na dostrzeżenie ukochanego. Czy jej wizje Maximusa zjednoczą ich raz jeszcze, czy są tylko kolejną pokrętną torturą w królestwie agonii?

W ulotnych chwilach światła i pasji Kara wznawia walkę o przetrwanie. Ciemność może nadal oddzielać ją od Maximusa, ale łączy ich los. Lecz czy ich miłość przetrwa tę burzę?

Przeklęci (Tom 3). Klątwa burz. Przeklęci. Tom 3
Numer ISBN

978-83-67069-93-9

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

296

Język

polski

d20tztm

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20tztm
d20tztm
d20tztm
d20tztm