Trwa ładowanie...
dmqtz2a
31-03-2016 00:00

Zbrodnia hrabiego Neville'a

książka
Oceń jako pierwszy:
dmqtz2a
Zbrodnia hrabiego Neville'a
Tytuł oryginalny

Le crime du comte Neville

Rok wydania
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Nastoletnia córka hrabiego Henri’ego Neville’a, crème de la crème arystokracji belgijskiej, o imieniu Sérieuse (Poważna), ucieka z domu. Hrabia odnajduje ją u wróżki. Ta oznajmia mu, że wkrótce, w czasie słynnego w całej okolicy garden-party Neville zabije jednego z zaproszonych gości. Ma to być ostatnie przyjęcie w posiadłości hrabiego, gdyż ten bankrutuje. Nasz bohater nie zastanawia się jednak czy w związku z przepowiednią, odwołać garden-party. Sprawdza jedynie, kogo z zaproszonych gości szczególnie nie lubi. Tych osób jest 25… W podjęciu decyzji ojcu pomoże córka, która słyszała przepowiednię.

Czy na mające nastąpić morderstwo będzie miała wpływ dramatyczna przeszłość Neville’a? A może rozwiązanie tajemnicy czai się w mrocznych murach posiadłości hrabiego lub w jego małżeństwie? Kto straci życie podczas krwawego garden-party?

Amélie Nothomb w najlepszej formie czyli kryminalna tajemnica, okraszona szczyptą psychozy, doprawiona łyżką sarkazmu i garścią czarnego humoru. Słowem – doskonała rozrywka!

Zbrodnia hrabiego Neville'a
Numer ISBN

978-83-08-06107-7

Wymiary

125x195

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

112

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmqtz2a
dmqtz2a
dmqtz2a