Trwa ładowanie...
d2xk776

Zakres obowiązków

książka
d2xk776
Oceń jako pierwszy:
Zakres obowiązków
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Zakres obowiązków
Materiały prasowe

Dobra pensja i aż trzech przystojnych szefów? Poczekaj, aż poznasz pełen zakres obowiązków…

Oni nie wierzą w miłość, tylko w pożądanie. Ona nie wierzy w ludzi, bo los brutalnie się z nią obszedł. Jeden przystojny szef to dużo, ale trzej przystojni szefowie? W objęciach Adama, Mateusza i Szymona nawet czyste zło smakuje jak najsłodszy cukierek.

Magda rozpoczęła swoje życie z bardzo słabymi kartami. Bez ojca, z matką alkoholiczką, wychowana w domu dziecka. Kiedy jej młodszy brat umiera z przedawkowania, a ona sama traci pracę, pozostaje jej już tylko jedno – odbić się od dna. Pod tym względem posada asystentki zarządu w Clover Project wydaje się idealna – atrakcyjna pensja, nowe zadania, trzej zniewalający szefowie i mało czasu na zmartwienia. Choć dziewczyna szybko się orientuje, że w tej firmie nie wszystko mówi się wprost, mroczne tajemnice raczej ją podniecają, niż przerażają. Aż do momentu, gdy dociera do niej, co naprawdę leży w zakresie jej obowiązków…

Słodki romans czy komedia romantyczna? Nie tym razem. Poznaj najmroczniejszą historię, jaka do tej pory wyszła spod pióra Anny Langner.

d2xk776
Zakres obowiązków
Numer ISBN

978-83-66718-97-5

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

416

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2xk776
d2xk776
d2xk776
d2xk776
d2xk776