Trwa ładowanie...
dv8v71v
04-02-2020 21:11

Jak poderwać drania? (Tom 2). Ezekiel. Jak poderwać drania? Tom 2

książka
Oceń jako pierwszy:
dv8v71v
Jak poderwać drania? (Tom 2). Ezekiel. Jak poderwać drania? Tom 2
Tytuł oryginalny

The Failing Hours (How to date a douchebag #2)

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wszystkie kobiety mają słabość do drani!

Zeke Daniels to największy drań, jaki chodzi po kampusie. Kapitan drużyny zapaśniczej, jedynak bogatych rodziców i prawdziwe ciacho, który kobiety traktuje przedmiotowo. Zalicza i zostawia. Ma problem tylko z biologią, przez które może wylecieć ze swojej drużyny. Jego jedynym ratunkiem jest Violet, studentka, która dorabia jako korepetytorka.

Dziewczyna jest jego całkowitym przeciwieństwem. Spokojna, nieśmiała, chętnie wspierająca innych. Kiedy ich drogi się krzyżują, Zeke odkrywa, że nie tylko chce przespać się z Violet, ale również chce się nią zaopiekować. To uczucie jest dla niego tak nowe, że odruchowo próbuje je w sobie stłumić.

Czy prawdziwy drań może się zmienić? Czy dziewczyna z sercem ze złota może je stracić dla jednego mięśniaka? A może ten cały Zeke tylko udaje takiego złego i też potrafi kochać?

__

O autorce

Sara Ney — to bestsellerowa autorka USA Today, której seria „Jak poderwać drania” stała się wielkim hitem. Sara znana jest ze swojego seksownego i pokręconego poczucia humoru, którym chętnie dzieli się z bohaterami swoich książek. Żyje pełnią życia, kolekcjonuje stare książki, jest uzależniona od mrożonej latte, a sarkazm stał się jej znakiem rozpoznawczym. Kiedy nie pisze, zastanawia się, jakby to było być Brytyjką.

Jak poderwać drania? (Tom 2). Ezekiel. Jak poderwać drania? Tom 2
Numer ISBN

978-83-65601-35-3

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

424

Język

polski

dv8v71v

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv8v71v
dv8v71v
dv8v71v
dv8v71v