Trwa ładowanie...
d19zajr

Zakamarki Wydawnictwo

Wydawnictwo Zakamarki powstało na początku 2007 roku w Poznaniu. Założone zostało przez szwedzką grupę wydawniczą Norstedts, w skład której wchodzi jedno z największych szwedzkich wydawnictw książek dla dzieci – Rabén & Sjögren.

Chcemy wprowadzić na polski rynek cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci, niestety w Polsce dotąd prawie zupełnie nieobecne, pomimo dużej popularności Astrid Lindgren.

Na początek skoncentrujemy się na książkach obrazkowych dla młodszych dzieci, czerpiąc głównie z tytułów wydawnictwa Rabén & Sjögren. W późniejszym okresie planujemy rozszerzyć naszą ofertę o książki dla starszych dzieci oraz dla młodzieży, w tym również polskich autorów i ilustratorów.

Posiadamy wyłączne prawo do publikowania w Polsce książek obrazkowych Astrid Lindgren, w znacznej większości dotąd niewydanych w Polsce. Są to krótsze wersje historii o znanych bohaterach, takich jak Pippi, Emil czy dzieci z Bullerbyn, z barwnymi oryginalnymi ilustracjami.

Podstawową zasadą Wydawnictwa Zakamarki jest publikowanie książek z wartościową treścią, dopracowanym językiem i dobrą, niesztampową ilustracją. Nasze książki tworzone są z pasją, humorem i indywidualizmem, nie pod dyktando komercyjnej mody.

d19zajr
Zakamarki Wydawnictwo
Rok powstania

2007

Adres

ul. Półwiejska 29/6

Kod i miasto

Poznań

Numer telefonu

(+48 61) 853 41 41

Adres WWW strony internetowej

http://www.zakamarki.pl

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19zajr
d19zajr
d19zajr