Trwa ładowanie...
d2g2h7f

Wydawnictwo Arte

www.arte.biz.pl
Źródło: www.arte.biz.pl

Wydawnictwo Arte zajmuje się publikowaniem książek poświęconych nowoczesnym metodom zarządzania strategicznego oraz psychologii biznesu.

Arte – charakterystyka wydawnictwa

W ofercie wydawnictwa Arte znajdziemy książki naukowe, poświęcone takim zagadnieniom, jak: finanse, sprzedaż, marketing, human resources. Ponadto, oficyna drukuje również materiały do ćwiczeń, szkoleń, a także różne poradniki. Wszelakie książki i pomoce naukowe od Arte wspomagają rozwijanie umiejętności w danym temacie oraz wpływają na zwiększenie własnej efektywności i inspirują do pogłębiania zainteresowań i poszerzania wiedzy.

*Arte wytwarza * także pomoce wspomagające nauczycieli szkół podstawowych i wychowawców szkolnych oraz materiały pomocnicze z zakresu edukacji obywatelskiej i europejskiej.

W ostatnim czasie profil wydawnictwa Arte otworzył się na nowe książki, a oferta wzbogaciła się o ciekawe pozycje historyczne oraz refleksyjne, np: Chrystus wśród strzelców alpejskich (Carlo Gnocchi), Na antypodach modernizmu (Julius Evola), Apel do młodych Europejczyków (Leon Degrelle), Duch Europy (Roman Dmowski), Antologia Zbrodni Smoleńskiej.

Arte – usługi wydawnictwa

Oprócz powyższej naukowej specjalizacji, w której wydawnictwo się spełnia, Arte świadczy również szereg innych usług, na które składają się: korekta, redakcja tekstu, adiustacja tekstu, ocena poprawności językowej.

W Arte możemy również zamówić tłumaczenia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, czy rosyjskiego. Ponadto, w wydawnictwie Arte zamówimy projekty graficzne, skład i łamanie, naświetlanie, skanowanie.

d2g2h7f
Wydawnictwo Arte
Adres

J. Piłsudskiego 104

Kod i miasto

05-600 Grójec

Numer telefonu

602-180-814

Numer faksu

[22] 756-12-42

Adres WWW strony internetowej

www.arte.biz.pl

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2g2h7f
d2g2h7f
d2g2h7f