Trwa ładowanie...
d3o4xoi
17-03-2016 00:00

Wolverine i X-Men 2. Szkoła przetrwania

książka
Oceń jako pierwszy:
d3o4xoi
Wolverine i X-Men 2. Szkoła przetrwania
Tytuł oryginalny

Wolverine and the X-Men vol. 6

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Szkoła dla mutantów to miejsce, gdzie obdarzeni rozmaitymi mocami młodzi ludzie uczą się, jak żyć i jak korzystać ze swych talentów w imię dobra. Nauczycielami w tej placówce są doświadczeni X-Men, a dyrektorem sam Wolverine. Niestety, członkowie tej społeczności rzadko tak naprawdę mogą skupić się na nauce -– szkoła jest bowiem nieustannie atakowana, uczniowie (a czasem nawet nauczyciele) ranieni, porywani czy opętywani przez czary.

W drugiej opowieści o szkole dla mutantów prowadzonej przez Wolverine’a pan dyrektor zabiera gromadkę uczniów na lekcję terenową do Savage Landu –- odległej krainy, gdzie wciąż żyją dinozaury. Nastoletni mutanci o rozmaitych mocach muszą poradzić sobie z zagrożeniem ze strony potężnych gadów z wielkimi zębami. A jakby tego było mało, pojawia się dawno niewidziany przyrodni brat Wolverine'a –- Pies, który dąży do poważnej rodzinnej konfrontacji.

Dodatkowo w tym tomie spojrzenie w odległą przyszłość mutantów Marvela –- oto świat, w jakim przyjdzie im żyć za ćwierć wieku.

Wolverine i X-Men 2. Szkoła przetrwania
Numer ISBN

978-83-281-1083-0

Wymiary

165x255

Gatunek

Komiks

Oprawa

3

Liczba stron

120

d3o4xoi

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o4xoi
d3o4xoi
d3o4xoi
d3o4xoi