Trwa ładowanie...
d2hrs2b

Skalp, tom 4

książka
d2hrs2b
Oceń jako pierwszy:
Skalp, tom 4
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Skalp, tom 4
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czwarty tom bestsellerowej amerykańskiej serii, która brawurowo przeniosła czarny kryminał w warunki świata dzisiejszych Indian północnoamerykańskich.
Tajny agent FBI Dashiell Zły Koń nie wierzy w Boga, ale ostatnie wydarzenia sugerują, że najwyraźniej jakaś siła wyższa stara się utrzymać go przy życiu. Co więcej, Dash jest na prostej drodze do zdobycia dowodów niezbędnych do aresztowania Lincolna Czerwonego Kruka, wodza Indian z Rezerwatu Prairie Rose, a zarazem szefa miejscowej mafii. Czy jednak zdoła doprowadzić swą misję do końca, zanim uzależnienie od narkotyków całkiem go pokona. Złemu Koniowi grozi też niebezpieczeństwo ze strony strasznego współpracownika wodza – Shunki, człowieka, który bardzo chętnie stosuje przemoc zarówno po to, by odkrywać, jak i zatajać sekrety różnych ludzi. Dashiell stara się nie myśleć o zamordowanej matce, ale sprawy w rezerwacie przybierają taki obrót, że będzie musiał podjąć niebezpieczną grę z zabójcą.
Głównymi twórcami Skalpu są amerykański scenarzysta Jason Aaron (Thor, Original Sin, Wolverine) i mieszkający w Hiszpanii serbski rysownik R. M. Guéra (Wieczny Batman, Django Unchained).
Uwaga: komiks tylko dla dorosłych.

d2hrs2b
Skalp, tom 4
Numer ISBN

978-83-281-1926-0

Wymiary

170x260

Oprawa

twarda

Liczba stron

360

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2hrs2b
d2hrs2b
d2hrs2b
d2hrs2b
d2hrs2b