Trwa ładowanie...
d14e3sa
11-04-2022 13:00

Wojownicy i Czarodzieje. Drugie starcie z Wiedźmami

książka
Oceń jako pierwszy:
d14e3sa
Wojownicy i Czarodzieje. Drugie starcie z Wiedźmami
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wiedźmy sieją spustoszenie, a niebezpieczeństwo czai się za każdym drzewem…
Wish znajduje Księgę zaklęć i uczy się panować nad swoją magiczną mocą. Czasami jej to nawet wychodzi. Tymczasem wiedźmia plama na dłoni Xara niebezpiecznie się powiększa. A to oznacza tylko jedno – Xar ma coraz mniej czasu, żeby pozbyć się złej magii.
Razem wyruszają po magiczne składniki do zaklęcia, które pozwoli im ostatecznie unicestwić Wiedźmy. Ale Xara i Wish dzieli najwyższy mur, jaki można sobie wyobrazić… i rodzinna tajemnica.
To, że w ogóle się spotkali, było dziełem niezwykłego przypadku. Czy to możliwe, że ich przeznaczeniem jest drugie starcie z Wiedźmami?

Wejdź do krainy Wojowników i Czarodziejów, mitycznych stworzeń i potężnej magii w ekscytującej powieści fantasy autorki książki Jak wytresować smoka.

Cressida Cowell - brytyjska pisarka i ilustratorka książek dla dzieci, autorka „Jak wytresować smoka?” , za którą została nagrodzona literacką nagrodą Gold Nestle Smarties Book. Aktywnie działa na rzecz szerzenia czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej postulatów jest: zapewnienie każdemu dziecku prawo do posiadania własnej książki. Pisanie dla dzieci uważa za największy przywilej na świecie. Najbardziej cieszy ją, gdy czytelnicy opowiadają, że czytają jej książki całą rodziną. Prace nad każdą książką zaczyna od narysowania mapy nowego magicznego uniwersum.

Wojownicy i Czarodzieje. Drugie starcie z Wiedźmami
Numer ISBN

978-83-240-7722-9

Wymiary

135x207

Oprawa

miękka

Liczba stron

400

Język

polski

d14e3sa

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14e3sa
d14e3sa
d14e3sa
d14e3sa