Trwa ładowanie...
drx4ao9

Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?

książka
drx4ao9
Oceń jako pierwszy:
Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?
Tytuł oryginalny

Sass, Smarts, and Stilettos: How Italian Women Make the Ordinary, Extraordinary

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?
Materiały prasowe

Kobiecość po włosku. Jak przeżyć własne Rzymskie wakacje, być jak Monica Belluci i kochać życie z wzajemnością.

Przebojowe, pewne siebie, niezależne. Włoszki nie mają sobie równych, jeśli chodzi o temperament i fason. To one rządzą w domu, a gdy idą ulicą – roześmiane, zniewalająco seksowne i eleganckie – świat leży u ich stóp. Chciałybyśmy być takie. Czy to możliwe?

Gdzie tkwią źródła tej nieskrępowanej wolności i dobrego samopoczucia? Na czym polega niepowtarzalny styl mieszkanek Rzymu, Wenecji czy Neapolu? Jak one to robią, że znajdują czas na plotki z przyjaciółką, zakupy na targu, gotowanie dla całej rodziny, własne przyjemności, pracę, której poświęcają się z pasją i wyobraźnią, a przy tym zawsze wyglądają ponętnie i kobieco?

By zrozumieć ten sekret, warto wraz z autorką zajrzeć do domów zwykłych Włoszek, wsłuchać się w głosy gwiazd włoskiego kina, odwiedzić warsztaty florenckich rzemieślników i pracownie odważnych projektantek – Miuccii Prady i Donatelli Versace.

To książka o tym, że życie może być sztuką, małe sprawy – źródłem wielkiej radości, a piękno jest wokół nas, wystarczy zatrzymać się na chwilę, popatrzeć… O prawdziwym szczęściu, tym, co czyni kobietę piękną, sposobach wydobywania magii z szarej codzienności. Zresztą sama spróbuj, przekonaj się… Możesz zacząć od małej filiżanki espresso.

drx4ao9
Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?
Numer ISBN

978-83-08-06985-1

Wymiary

140x190

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

328

Język

polski

Podziel się opinią

Share
drx4ao9
drx4ao9
drx4ao9
drx4ao9
drx4ao9