Trwa ładowanie...
d3m6129

Wilga Wydawnictwo

Wydawnictwo Wilga wydaje głównie książki dla najmłodszych i młodzieży. Jednak również starsi czytelnicy znajdą w ofercie wydawnictwa książki dla siebie. Wydawnictwo wydało serię bestsellerowych słowników dla wszystkich, którzy potrzebują godnych zaufania współczesnych poradników w zakresie języka polskiego. Na uwagę zasługuje również seria słowników tematycznych: Biblioteka Profesjonalisty, która jest ciekawą ofertą skierowaną dla menedżerów i osób zawodowo zajmujących się biznesem.

  • Wilga uczy przez zabawę Książki mają nie tylko rozbudzać wyobraźnię, zachęcać do zabawy i inspirować, ale także uczyć, rozwijając zdolności matematyczne, plastyczne i inne; pomagać w nauce języków obcych. Z powodzeniem mogą korzystać z nich także nauczyciele, pedagodzy i wszyscy zajmujący się pracą z najmłodszymi, kształtowaniem ich osobowości i umiejętności.
  • Wilga tajemnicza Walizeczki, domki, teczuszki, kuferki, które obiecują dziecku nie tylko książeczkę, ale jeszcze jakąś niespodziankę: misia, pacynkę, laleczkę lub scenografię umożliwiającą np. zabawę w teatr. Kuferek książek to także pierwsza biblioteczka najmłodszego czytelnika.
  • Wilga - baśniowa kraina Klasyczne bajki i baśnie z całego świata, bogato ilustrowane, zawsze w twardej oprawie, na najwyższym poziomie edytorskim, lubiane nie tylko przez dzieci, ale także przez ich rodziców i dziadków.
  • Wilga pamięta o dorosłych czytelnikach Bestsellerowe słowniki dla wszystkich, którzy potrzebują godnych zaufania współczesnych poradników w zakresie języka polskiego. Słowniki oraz pomoce do nauki języków obcych pomogą szybko opanować słownictwo i gramatykę. Idealne do samodzielnej nauki.
  • Wilga zawsze nowoczesna Aby w epoce elektroniki książki nie zostały przez dzieci odsunięte na bok, wzbogacamy je o proste moduły elektroniczne. W ten sposób mali odbiorcy dowiadują się, że książka nie musi być czymś przeciwstawnym do telewizora czy komputera. Może być równie atrakcyjna jak media elektroniczne i może być w nich prezentowana.
d3m6129
Wilga Wydawnictwo
Rok powstania

1992

Adres

ul. Smulikowskiego 1/3

Kod i miasto

Warszawa

Numer telefonu

(+48 22) 828 98 08

Numer faksu

(+48 22) 826 06 43

Adres WWW strony internetowej

http://www.wilga.com.pl/

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m6129
d3m6129
d3m6129