Trwa ładowanie...
d29qhz5

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej książki Reginy Brett!

Debiutując tytułem „Bóg nigdy nie mruga”, Regina Brett szturmem podbiła serca czytelników. Jej sukces przypieczętowało gorące przyjęcie książki „Jesteś cudem”. A już 5 listopada na księgarskie półki trafi trzecia książka pisarki z Cleveland, zatytułowana „Bóg zawsze znajdzie ci pracę”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej książki Reginy Brett!
( )
d29qhz5

Debiutując tytułem „Bóg nigdy nie mruga” , Regina Brett szturmem podbiła serca czytelników. Jej sukces przypieczętowało gorące przyjęcie książki „Jesteś cudem” . A już 5 listopada na księgarskie półki trafi trzecia książka pisarki z Cleveland, zatytułowana „Bóg zawsze znajdzie ci pracę”.

Regina Brett swoją nową książkę dedykuje wszystkim tym, którzy przestali kochać to, co robią; tym, którzy pragną ujrzeć swoją pracę w nowym świetle; ale również tym, którzy dopiero szukają swojego miejsca. „Bóg zawsze znajdzie ci pracę” to zbiór inspirujących historii, które pomogą ujrzeć pracę oraz życie w nowym świetle; to „50 lekcji, jak szukać spełnienia”.

W ubiegłym roku Regina Brett zawitała do Polski i spotkała się z gorącym przyjęciem. Wydawnictwo Insignis z radością informuje, że autorka przyleci do Polski ponownie, by promować swoją najnowszą książkę. **

Pisarka spotka się z czytelnikami w Krakowie i w Warszawie (w środę 19 listopada 2014 godz. 18.00 w Empiku przy ul. Marszałkowskiej 116/122).

d29qhz5

Podziel się opinią

Share
d29qhz5
d29qhz5