Trwa ładowanie...
d2iy741
26-07-2021 11:00

W przedszkolu jest fajnie

książka
Oceń jako pierwszy:
d2iy741
W przedszkolu jest fajnie
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Witamy w przedszkolu!

Pierwszy dzień w przedszkolu to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka. Nowe miejsce, nowi przyjaciele, rozłąka z rodzicami, to całkiem dużo wrażeń jak na jednego małego człowieka. Aby pomóc dziecku oswoić się z nową sytuacją, warto wspomóc się . mądrymi książkami!

Wspólnie sięgnijcie po tytuł „W przedszkolu jest fajnie”, aby pokazać swojemu dziecku, że przedszkole to miejsce przyjazne i bezpieczne dla każdego malucha. To tutaj zawierają się pierwsze przyjaźnie i odbywają się beztroskie zabawy z rówieśnikami.

Strona po stronie śledźcie, jak wygląda dzień w przedszkolu i wspólnie przygotujcie się do tego ważnego momentu. Dzieci będą mogły zapoznać się sytuacjami, które mogą wydarzyć się w nowym miejscu. Poznają przedszkolny plan dnia: od wyjścia z domu, poprzez przebieranie się w przedszkolnej szatni, śniadanie, czas zabawy i nauki, obiad, leżakowanie, zabawę na przedszkolnym placu zabaw, aż po wyjątkowe przedszkolne uroczystości jak bal karnawałowy czy Dzień Babci i Dziadka.

„W przedszkolu jest fajnie” to idealna książka dla wszystkich początkujących przedszkolaków! Duże, kolorowe i pełne szczegółów ilustracje autorstwa Małgorzaty Detner („Książki o emocjach”, „Przeplatanki-rymowanki”) z krótkimi, dostosowanymi do wieku przedszkolaków tekstami Anny Korycińskiej, wprowadzą dzieci krok po kroku do przedszkolnego świata.

W przedszkolu jest fajnie
Numer ISBN

978-83-8240-075-5

Wymiary

215x250

Oprawa

twarda

Liczba stron

48

Język

polski

d2iy741

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iy741
d2iy741
d2iy741
d2iy741