Trwa ładowanie...
dzavnv7
20-04-2022 12:00

W Paryżu możesz być kim chcesz

książka
Oceń jako pierwszy:
dzavnv7
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Historia miłości, która zmienia życie
Do słynnego miasta miłości przywiodło ją uczucie.
Narzeczonego, który na co dzień mieszka pod Paryżem, poznała tuż przed pandemią. Zakochała się i kilka miesięcy później postanowiła wywrócić wszystko do góry nogami. Porzuciła poukładane życie, etat, ukochany Kraków. Spakowała swojego wiernego towarzysza, kota Piekło, i przeprowadziła się do Francji, o której zawsze marzyła.
Od tego momentu z wielką ciekawością, zachwytem i czułością eksploruje Paryż. Odwiedza zakątki, których nie ma w przewodnikach turystycznych. Rozmawia z ludźmi podobnie jak ona zafascynowanymi miastem miłości.
Jeśli dopiero planujesz podróż do Paryża, ta książka pozwoli ci poczuć jego magiczną atmosferę. A jeśli zdarzyło ci się już odwiedzić miasto świateł – da szansę na powrót do najwspanialszych chwil.
W Paryżu możesz być kim chcesz to opowieść o miłości i o mieście, w którym wszystko jest możliwe.
Agnieszka Łopatowska (ur. 1979) – mentalna paryżanka, dziennikarka obecna w mediach od ponad dwóch dekad. Kierowała redakcjami informacyjnymi i lifestyle’owymi. Uczy studentów dziennikarstwa internetowego. Uwielbia opowiadać o jedzeniu, podróżach i dobrych książkach. Zakochana w Paryżu i narzeczonym.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

W Paryżu możesz być kim chcesz
Numer ISBN

978-83-240-6439-7

Wymiary

140x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

352

Język

polski

dzavnv7

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzavnv7
dzavnv7
dzavnv7
dzavnv7