Trwa ładowanie...
d4glfl7
19-04-2013 00:00

W kajdankach namiętności

książka
Oceń jako pierwszy:
d4glfl7
W kajdankach namiętności
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

To - jak mówi sam autor - kryminał miłosny. Akcja powieści toczy się w typowym mieście, w którym jedni pragną spokoju, a inni gonią za pieniądzem, jedni oczekują miłości, a inni wyruszają na podbój serc. Jednak pewnego dnia pojawia się bezlitosny morderca, za sprawą którego wszystko się zmienia. Odtąd nic już nie będzie jak dawniej.

Najnowsza książka Piotra Kołodziejczaka W kajdankach namiętności nawiązuje do tematów podejmowanych we wcześniejszych powieściach autora, m. in. w Kobiecie niespodziance, Bo wiesz…, Puść już mnie. Piotr Kołodziejczak pisze o relacjach damsko-męskich, kondycji współczesnego małżeństwa oraz o problemach, z którymi borykamy się w pracy i w domu. Jest tu szalona miłość, zazdrość i zdrada. A wszystko dzieje się w mieście, w którym grasuje seryjny zabójca, brutalnie mordujący starsze osoby. Czy robi to z chęci zysku, a może kieruje nim zemsta? Czy komisarz, ruszający w pościg za przestępcą, będzie w stanie rozwikłać tę mroczną zagadkę?**

W kajdankach namiętności to powieść, która ukazuje całą złożoność codziennego życia. Równocześnie, co charakteryzuje większość powieści Piotra Kołodziejczaka, znajdziemy w niej dużą dawkę humoru, którego nie powstydziłby się Mel Brooks i Woody Allen, oraz głębokie refleksje o współczesnym człowieku.

W kajdankach namiętności
Numer ISBN

978-83-62993-06-2

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania,Kryminał

Oprawa

1

Liczba stron

232

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4glfl7
d4glfl7
d4glfl7
d4glfl7