Trwa ładowanie...
d3kju4f
13-10-2023 16:20

Zamiast zabijać, pluję jadem na papier

książka
5.0
(2 głosy)
Oceń:
d3kju4f
Zamiast zabijać, pluję jadem na papier
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zamiast zabijać, pluję jadem na papier Weroniki Sobolewskiej jest nowoczesnym w formie dziennikiem intymnym dokumentującym zmagania z depresją.
Autorka opisuje moment graniczny, w którym stwierdziła, że nie wytrzyma ani minuty dłużej w korporacji. Przytacza też – w formie wierszy i aforyzmów – swoje przemyślenia dotyczące zarówno własnych przeżyć, jak i ludzkiej moralności w ogóle.
Z książki wyłania się też obraz bezdusznego świata wielkich korporacji, w których pojedynczy pracownik – jednostka ludzka – jest traktowany wyłącznie jako trybik w machinie, całkowicie podporządkowany firmie i jej celom.
Notatka o Autorce
Weronika Sobolewska urodziła się w Warszawie. Aktualnie mieszka w Sztokholmie. Zamiast zabijać, pluję jadem na papier napisała w swoich najtrudniejszych chwilach, zmagając się z depresją i wypaleniem zawodowym. Uwielbia pisać o tematach, o których nie zawsze otwarcie się rozmawia: o depresji, sensie życia, śmierci, ale też o prawdziwej miłości. Ma nadzieję, że swoimi tekstami poruszy i zachęci do refleksji nad samym sobą i nad światem. Opowieści i wiersze pisze od dziecka.

Zamiast zabijać, pluję jadem na papier
Numer ISBN

978-83-67642-45-3

Wymiary

125x195

Oprawa

miękka

Liczba stron

48

Język

polski

Podziel się opinią

3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kju4f
d3kju4f
d3kju4f
d3kju4f