ycipk-1mg6sj
ycipk-1mg6sj

Vesper Wydawnictwo

Wydawnictwo VESPER powstało w Poznaniu w 2005 roku. Właścicielem jest Włodzimierz Wieczorek - twórca wydawnictwa muzycznego IN ROCK, które istnieje już 13 lat.

VESPER publikuje przede wszystkim beletrystykę, tematyczne antologie tekstów, książki popularno-naukowe, poradniki oraz biografie. Odrębną serią są zbiory żartów (wydawane wraz z portalem internetowym JoeMonster.org) oraz zbiory piosenek wraz z akordami na gitarę i inne instrumenty. Wydawnictwo VESPER, oprócz wydawania książek w oparciu o licencję, opracowało dwie własne serie wydawnicze: - seria "Z trąbką" to wybór szczególny - literatura z odległych zakątków świata, niszowa, podejmująca tematy trudne; - seria "Kacerska" przybliża znaczące zjawiska historyczne.

Największym hitem na rynku księgarskim ostatnich miesięcy okazały się Absurdy PRL-u - zapis zabawnych zjawisk z czasów realnego socjalizmu.

ycipk-1mg6sj

Wydawnictwo VESPER współpracuje z bardzo dobrymi tłumaczami, redaktorami, drukarniami; stara się kreować i promować ciekawe zjawiska literackie, a dzięki dbałości o wysoką jakość przekładów i starannemu przygotowaniu redakcyjnemu oraz nowatorskim pomysłom na oprawę graficzną książek już pozyskaliśmy duże grono wiernych Czytelników.

ycipk-1mg6sj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-1mg6sj
ycipk-1mg6sj