Trwa ładowanie...
d1ix7ql
05-11-2021 09:00

Ventura Devils (Tom 1). Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1

książka
Oceń jako pierwszy:
d1ix7ql
Ventura Devils (Tom 1). Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kiedy pokusa jest silniejsza od zasad, gra toczy się o wszystko

Michael Banks jest nowym zawodnikiem sławnej drużyny hokejowej Ventura Devils. Ma talent, motywację i charakter, który pozwala mu skupić się wyłącznie na karierze sportowej. Sądzi, że od wyznaczonego celu nie odwiedzie go nikt na świecie.

Wtedy właśnie poznaje Alison. Piękną dziewczynę, z którą momentalnie łączy go elektryzująca więź. Problem w tym, że zdążył się nią zafascynować, zanim dowiedział się, kim jest. Teraz musi za wszelką cenę trzyma się od niej z daleka. Alison Hayes okazuje się bowiem córką właściciela drużyny, do tego to właśnie ona przewodzi grupie dziewczyn nazywanych przez hokeistów Kusicielkami. Ich głównym zadaniem jest trzymanie zawodników z dala od kłopotów, alkoholu i narkotyków. Związki między Kusicielkami a zawodnikami są wzbronione, a romanse między nimi – karane wyrzuceniem z drużyny.

Michael za nic nie chce zostać odsunięty od gry. Tylko czy da sobie radę z Alison, która przecież zawsze zdobywa to, czego pragnie? Czy oprze się takiej pokusie? A może zatonie w tej pełnej sprzeczność relacji, w której niechęć miesza się z pożądaniem?

Ventura Devils (Tom 1). Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1
Numer ISBN

978-83-67014-48-9

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

320

Język

polski

d1ix7ql

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ix7ql
d1ix7ql
d1ix7ql
d1ix7ql