Trwa ładowanie...
d46p6hd
05-02-2020 01:19

Usagi Yojimbo Saga. Księga 3

książka
Oceń jako pierwszy:
d46p6hd
Usagi Yojimbo Saga. Księga 3
Tytuł oryginalny

Usagi Yojimbo Saga: Book 1

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nowe wydanie popularnej serii Usagi Yojimbo. Ponad 600 stron przygód niezwykłego królika ronina.

Drugi tom zbiera historie wydane w tomach: Bezksiężycowa noc, Ostrze bogów II: Wędrówka do świątyni Atsuta, Maska demona.

Pod koniec szesnastego wieku Japonią wstrząsały liczne wojny domowe. W jednej z bitew Miyamoto Usagi utracił swojego suwerena, pana Mifune. Od tego dnia samotny ronin przemierza kraj, poszukując spokoju ducha, walcząc o sprawiedliwość i doskonaląc umiejętności samurajskie.

W tym tomie Usagi wyruszy w śmiertelnie niebezpieczną misję, której celem będzie dostarczenie legendarnego miecza – Pożeracza Traw – do świątyni Atsuta. Jednak dzielny ronin będzie czuć na plecach oddech bezlitosnych skrytobójców z dwóch rywalizujących ze sobą klanów ninja. Usagi uratuje także życie pięknej złodziejce Kitsune, trafi na nawiedzony cmentarz i będzie musiał się zmierzyć z kobietą pająkiem.

Seria Usagi Yojimbo Saga to mistrzowska adaptacja komiksowa samurajskich legend, wydawana od ponad 30 lat i przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. Autorem scenariusza i rysunków jest Stan Sakai, a nowe wydanie zostało wzbogacone o kolorową galerię okładek.

Usagi Yojimbo Saga. Księga 3
Numer ISBN

978-83-281-4259-6

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

616

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46p6hd
d46p6hd
d46p6hd
d46p6hd