Trwa ładowanie...
d4ecjfh
23-08-2021 13:00

Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny

książka
Oceń jako pierwszy:
d4ecjfh
Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

TOSKANIA – region Włoch, który posia­da więcej zabytków i dzieł sztuki niż jakie­kolwiek państwo na świecie, region, gdzie historia żyje i w sposób naturalny miesza się ze współczesnością. Kto tu przyjedzie raz, będzie już zawsze wracał, zauroczo­ny pięknem i niezwykłością miejsc, ludzi, miast, zamków czy kościołów.

Jest to już siódma edycja subiektywnego przewodnika po Toskanii i Umbrii, zmie­niona i uaktualniona. Zapraszamy do wspólnej podróży po naszych ulubionych miejscach, śladami malarzy, architektów, świętych, grzeszników oraz... kotów.

ANNA MARIA GOŁAWSKA – poetka, podróżniczka. Debiuto­wała w kwartalniku literackim „Akcent”. Jest autorką książek po­etyckich Sumienna rzeźniczka, Postępująca personifikacja, Środek komunikacji oraz prozatorskich Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny i Włochy. Podróż na południe. Jej wiersze były tłuma­czone na 7 języków. Lubi koty i średniowieczne freski.

GRZEGORZ LINDENBERG – socjolog, konsultant dla mediów i wydawców, autor książek Ludzkość poprawiona i Wzbierająca fala. Współtworzył „Gazetę Wyborczą” i „Super Express”, jest pomysło­dawcą Koalicji dla Zwierząt. Mieszka z dwoma kotami i psem pod Warszawą. Interesuje się ludźmi i sztuczną inteligencją, dużo czyta, pisuje artykuły, słucha muzyki barokowej i innych.

Nasza strona z informacjami, noclegami, restauracjami i zdjęciami na: toskania.org.pl

Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny
Numer ISBN

978-83-956963-2-9

Wymiary

195x125

Oprawa

miękka

Liczba stron

248

Język

polski

d4ecjfh

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ecjfh
d4ecjfh
d4ecjfh
d4ecjfh