Trwa ładowanie...
d4g9vo4
d4g9vo4

Tomasz Marzec

Tomasz Marzec jest reporterem TVN-u i gospodarzem "Czarno na białym" facebook.com

Tomasz Marzec jest reporterem TVN-u. Razem z Patrycją Redo-Łabędziewską prowadzi programy "Czarno na białym" i "Czarno na białym ekstra". Jest autorem książki "Tajne akcje snajperów GROM".

Tomasz Marzec - życiorys, rodzina i działalność

Tomasz Marzec urodził się w 1979 r. w Sandomierzu. Jako młody człowiek trafił na praktyki do Radia Opole. Tam też został później zatrudniony. Po trzech latach zaczął pracę dla Radiowej Trójki. Następnym krokiem było zdawanie relacji dla TVN-u, gdzie pracuje do 2006 r.

Prowadzi program "Czarno na białym" (pięć dni w tygodniu) i "Czarno na białym ekstra" (w soboty). W roli prowadzącego wymienia się z nim Patrycja Redo-Łabędziewska. Do 2011 r. gospodarzem był Tomasz Sekielski. Formuła programu polega na przytoczeniu kilku ważnych wydarzeń ze sfery polityczno-społecznej oraz komentarzu.

Żoną Tomasza Marca jest prezentarka tej samej stacji, Joanna Kryńska-Marzec. Para doczekała się dwóch synów: Franka i Jasia.

Tomasz Marzec interesuje się polityką i piłką nożną nie tylko jako kibic. Posiada licencję trenerską UEFA B. Amatorsko uprawiał także boks.

Tomasz Marzec - książki

Działania jednostek specjalnych są zwykle chronione tajemnicą. Dzięki rozmowom, jakie dziennikarz Tomasz Marzec przeprowadził ze snajperami GROM-u, czytelnikowi udaje się wejść w świat niebezpiecznych akcji, podczas których można stracić życie lub zdrowie. Rozmówcy Marca opowiadają m.in. o tzw. „pierwszej selekcji”, „zimnym strzale”, akcji zatrzymania „Rzeźnika z Vukovaru” (serbskiego zbrodniarza wojennego Slavka Dokmanovicia, współodpowiedzialnego za czystki etnicznej w byłej Jugosławii), a także o umiejętności strzelania z dużej odległości. Wszystko to można przeczytać w książce "Tajne akcje snajperów GROM".

Tomasz Marzec
Miejsce urodzenia

Sandomierz

Bibliografia

Podziel się opinią

2
1
Share
d4g9vo4
d4g9vo4
d4g9vo4
d4g9vo4