Trwa ładowanie...
d19ouho
d19ouho

timof i cisi wspólnicy Wydawnictwo

Logo

Idea wydawnictwa timof i cisi wspólnicy wyrosła z „jednorazowego wybryku” wydawniczego, który zrealizowałem jesienią 2005 roku, czyli Blakiego Mateusza Skutnika i Karola Konwerskiego. To jednak było za mało i w marcu 2006 roku powstało wydawnictwo, które jest jednoosobowym przedsięwzięciem.

Wydając komiksy nie zamierzam łechtać gustów milionów, lecz sięgać po rzeczy, które pomimo swojej alternatywności wnoszą coś na komiksowy rynek, a przede wszystkim potrafią zainteresować mój marudny gust. Wydawnictwo ma za główny cel prezentowanie polskich twórców komiksowych, ale w kręgu interesujących rzeczy do publikacji znajdują się również dokonania zagraniczne, które uważam za godne przedstawienia polskim czytelnikom.

Przy wydawaniu komiksów stawiam przede wszystkim na jakość, ale również trzymam się zasady umiaru. Dlatego też polskie komiksy nie będą pojawiać się w nakładach większych niż 500 egzemplarzy, a zagraniczne – 1000 egzemplarzy. Nie będą to również z tych powodów rzeczy wyjątkowo tanie.

timof i cisi wspólnicy Wydawnictwo
Rok powstania

2005

Adres

ul. Górna Droga 10/301

Kod i miasto

Warszawa

Adres WWW strony internetowej

http://www.timof.pl/

Podziel się opinią

Share
d19ouho
d19ouho
d19ouho
d19ouho