Trwa ładowanie...
d1kbkji
05-02-2020 03:05

The Resolutions

książka
Oceń jako pierwszy:
d1kbkji
The Resolutions
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nowy Rok to idealny moment na nowy start. Tym razem Jess marzy jednak tylko o powrocie do przeszłości – górskich wycieczek, czteroosobowych imprez urodzinowych, niekończących się wiadomości na grupowym czacie…

Jess, Lee, Ryan i Nora od dawna są prawie nierozłączni, a kiedy są razem, nic nie jest w stanie ich powstrzymać. Ale gdy na horyzoncie zaczyna majaczyć moment zakończenia szkoły średniej, w nawale obowiązków przyjaciołom coraz trudniej jest znaleźć dla siebie czas. Aby na nowo ich zbliżyć, Jess namawia więc resztę do podjęcia wspólnego wyzwania.

Przyjaciele przywracają tradycję podejmowania postanowień noworocznych – tym razem wprowadzając ją jednak w życie w bardziej ekscytującej formie. Zamiast wymyślać postanowienia dla siebie samych, każde z nich pozwala grupie zadecydować, jakie wyzwania powinni podjąć.

Przed paczką miesiące pełne zwariowanych doświadczeń, które przeżyją, próbując zrealizować wyznaczone im cele: pocałować osobę, która jest dla nich nieodpowiednia, postawić stopy w oceanie, mówić „tak” wszystkim spontanicznym propozycjom…

Jedno jest pewne – po roku podejmowania ryzyka, dokonywania odmieniających życie decyzji i przeżywania pierwszych miłości nic nie będzie już takie samo jak kiedyś.

The Resolutions
Numer ISBN

978-83-280-7108-7

Wymiary

142x202

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

400

Język

polski

d1kbkji

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kbkji
d1kbkji
d1kbkji
d1kbkji