Trwa ładowanie...
d3tbvsr
23-05-2011 00:00

The Beatles. Antologia

książka
Oceń jako pierwszy:
d3tbvsr
The Beatles. Antologia
Tytuł oryginalny

The Beatles Anthology

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Antologia jest obszernym wywiadem z Beatlesami, którego udzielili jedynie na potrzeby tej książki. John, Paul, George i Ringo opowiadają o sobie, o swoim dzieciństwie, marzeniach, zafascynowaniu muzyką, o klimacie powojennego Liverpoolu, a przede wszystkim o tym, jak tworzyli zespół, który w latach sześćdziesiątych stał się nieodłączną częącią kultury masowej, stał się fenomenem, jaki zdarza się tylko raz.

Na czym polegał ten fenomen? Po przeczytaniu Antologii można odpowiedzieć krótko: na tym, że pojawili się właśnie w tym czasie, właśnie w tym miejscu, właśnie w tym składzie. Spotkali się! I spotkali na swej drodze ludzi, którzy zobaczyli w nich nie tylko czterech chłopców "czyniących hałas", ludzi, którzy pomogli "tym małym poczwarkom przemienić się w motyle".

Muzyka The Beatles, nie przestaje interesować fanów na całym świecie, chociaż od rozpadu grupy minęło już ponad 30 lat. Świadczy o tym również fakt, że The Beatles. Anthology została przetłumaczona na wiele języków; między innymi przeczytało ją ponad 3 miliony fanów z Niemiec, Francji, Anglii, Norwegii, USA, Holandii, Włoch i Japonii. Teraz tę niezwykłą książkę będą mogli poznać również polscy czytelnicy. Jest ona praktycznie autobiografią The Beatles.

Do zilustrowania tego niecodziennego wywiadu wykorzystano niepublikowane dotąd zdjęcia, fascynujące dokumenty oraz pamiątki, pochodzące z archiwów zespołu, a także prywatnych archiwów Beatlesów i Yoko Ono.

The Beatles. Antologia
Numer ISBN

83-7184-092-6

Wymiary

250x340

Gatunek

Biografie i autobiografie,Muzyka

Oprawa

7

Liczba stron

368

d3tbvsr

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tbvsr
d3tbvsr
d3tbvsr