Trwa ładowanie...
d1gdlmm

Hachette Polska Sp. z o.o.

Hachette Polska to wydawnictwo, którego zróżnicowane portfolio zaspokoi potrzeby i gusta wszystkich czytelników, poszukiwaczy wiedzy i nowych doświadczeń.

W niezwykle bogatej ofercie wyjątkowe miejsce zajmują przewodniki turystyczne wydawane w ramach światowej serii Eyewitness Travel Guide, w Polsce znane pod marką Przewodników Wiedzy i Życia. Dużym zainteresowaniem czytelników cieszy się ciągle rozwijający się dział literatury dla kobiet, m.in. takie serie jak: Pisane przez życie, Prawdziwe zbrodnie czy Niesamowite historie.

Katalog tytułów jest systematycznie wzbogacany o nowe pozycje, wśród których na szczególną uwagę zasługują serie: Quickfinder – poradniki o ogrodzie i macierzyństwie, TOP 10 – seria poręcznych i zawsze aktualnych przewodników, które opisują 10 największych atrakcji danego miejsca, Magiczne baletki – seria pouczających i mądrych historyjek do czytania dla dziewczynek w wieku od 5 lat, Moje pierwsze encyklopedie Larousse’a – znakomita, uznana na całym świecie seria edukacyjna dla najmłodszych oraz wyjątkowe wydania albumowe np. Trasy Marzeń.

d1gdlmm
Hachette Polska Sp. z o.o.
Rok powstania

1990

Adres

ul. Postępu 6

Kod i miasto

Warszawa

Numer telefonu

(+48 22) 398 96 00

Numer faksu

(+48 22) 398 96 01

Adres WWW strony internetowej

http://www.hachette.com.pl/

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gdlmm
d1gdlmm
d1gdlmm