Trwa ładowanie...
dfj5c9x

The Beach Detective/Plażowy Detektyw. Czytam po angielsku

książka
dfj5c9x
Oceń jako pierwszy:
The Beach Detective/Plażowy Detektyw. Czytam po angielsku
Materiały prasowe

Skuteczna nauka przez czytanie. Let's read!

Caroline postanawia zostać detektywem. Pierwsze zadanie pojawia się bardzo szybko: podczas wycieczki na plażę razem z przyjaciółką znajdują przysypany piaskiem aparat fotograficzny. Dziewczynki postanawiają odnaleźć właściciela zguby. Oglądają zdjęcia w poszukiwaniu poszlak i ruszają tropem roztargnionego fotografa. Wkrótce dołącza do nich nowo poznany kolega. Czy uda im się rozwiązać zagadkę zgubionego aparatu?

Dołącz do ekipy plażowych detektywów i ucz się angielskiego!

„Czytam po angielsku” to seria skierowana do dzieci, które rozumieją podstawowe słownictwo i proste zdania w języku angielskim. Stworzona zarówno dla fanów tego języka, jak i dla tych, których zniechęca tradycyjny sposób nauki. Dzięki wciągającej historii angielski sam wchodzi do głowy!

W nauce języka pomoże uproszczone słownictwo i gramatyka oraz tłumaczenia pojęć na marginesach, dzięki którym dziecko nie będzie musiało odrywać się od tekstu, aby sprawdzić znaczenie. Lektura pełnych emocji historii oraz wciągająca fabuła przyniosą mnóstwo satysfakcji podczas samodzielnego, jak i wspólnego czytania. Czytanki rozwijają naturalne zainteresowanie językiem obcym, wzbudzając chęć do dalszej nauki języka angielskiego.

W książeczkach również słowniczek, nagrania mp3 z wymową native speakerów oraz tłumaczenie całego tekstu na język polski. Dodatkowym atutem są ćwiczenia, które pomogą utrwalić słownictwo oraz gra memory do samodzielnego wycięcia. W serii znajdują się adaptacje klasyków, książki przygodowe oraz faktograficzne.

The Beach Detective to:

tekst dla początkujących czytelników

tłumaczenia trudniejszych słówek na każdej stronie

ćwiczenia utrwalające materiał

nagrania mp3 z wymową native speakerów

tekst przetłumaczony na język polski

gra memory do samodzielnego wycięcia

W serii:

Frank and the Moon, The Wild Wood, The Strange Playground, The Wonderful Wizard of Oz, The Lost Backpack.

dfj5c9x
The Beach Detective/Plażowy Detektyw. Czytam po angielsku
Numer ISBN

978-83-66610-17-0

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

48

Język

angielski

Podziel się opinią

Share
dfj5c9x
dfj5c9x
dfj5c9x
dfj5c9x
dfj5c9x