Trwa ładowanie...
dcczbtn
dcczbtn

Frank and The Moon/Frank i Księżyc. Czytam po angielsku

książka
dcczbtn
Oceń jako pierwszy:
Frank and The Moon/Frank i Księżyc. Czytam po angielsku
Materiały prasowe

Skuteczna nauka przez czytanie. Let's read!

Frank interesuje się kosmosem, a najbardziej lubi Księżyc. Co sobotę wyrusza z tatą do planetarium, gdzie oglądają razem model Układu Słonecznego i miniaturki statków. Frank marzy o tym, aby w przyszłości zostać astronautą. Pewnej soboty budzi się z gorączką. Lekarz stwierdza, że Frank potrzebuje operacji. Chłopiec jest bardzo zły. Przecież astronauci muszą być silni! W szpitalu Frank poznaje Joan. Czy uda jej się przekonać chłopca, że warto marzyć?

Frank and the Moon to opowieść o małych chłopcu i jego wielkich marzeniach o byciu astronautą.

„Czytam po angielsku” to seria skierowana do dzieci, które rozumieją podstawowe słownictwo i proste zdania w języku angielskim. Stworzona zarówno dla fanów tego języka, jak i dla tych, których zniechęca tradycyjny sposób nauki. Dzięki wciągającej historii angielski sam wchodzi do głowy!

W nauce języka pomoże uproszczone słownictwo i gramatyka oraz tłumaczenia pojęć na marginesach, dzięki którym dziecko nie będzie musiało odrywać się od tekstu, aby sprawdzić znaczenie. Lektura pełnych emocji historii oraz wciągająca fabuła przyniosą mnóstwo satysfakcji podczas samodzielnego, jak i wspólnego czytania. Czytanki rozwijają naturalne zainteresowanie językiem obcym, wzbudzając chęć do dalszej nauki języka angielskiego.

W książeczkach również słowniczek, nagrania mp3 z wymową native speakerów oraz tłumaczenie całego tekstu na język polski. Dodatkowym atutem są ćwiczenia, które pomogą utrwalić słownictwo oraz gra memory do samodzielnego wycięcia. W serii znajdują się adaptacje klasyków, książki przygodowe oraz faktograficzne.

Frank and the Moon to:

tekst dla początkujących czytelników

tłumaczenia trudniejszych słówek na każdej stronie

ćwiczenia utrwalające materiał

nagrania mp3 z wymową native speakerów

tekst przetłumaczony na język polski

gra memory do samodzielnego wycięcia

W serii:

The Wild Wood, The Strange Playground, The Wonderful Wizard of Oz, The Lost Backpack.

dcczbtn
Frank and The Moon/Frank i Księżyc. Czytam po angielsku
Numer ISBN

978-83-66610-18-7

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

48

Język

angielski

Podziel się opinią

Share
dcczbtn
dcczbtn
dcczbtn
dcczbtn
dcczbtn