Trwa ładowanie...
d2g7378
08-03-2022 16:00

Teściowa kontra synowa, czyli o trudnych relacjach między kobietami

książka
Oceń jako pierwszy:
d2g7378
Teściowa kontra synowa, czyli o trudnych relacjach między kobietami
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Książka „Synowa kontra teściowa” to poradnik pokazujący relacje tytułowych kobiet oraz mężczyzny, który doświadcza konfliktu pomiędzy dwoma ukochanymi. Autorka uwypukla te najtrudniejsze zachowania ale i te typowe choć wywołujące uciążliwe problemy.
Z lekkim przymrużeniem oka przedstawia fałszywe przekonania, gry psychologiczne i niedojrzałe metody reagowania.
Następnie, już poważniej, przedstawia prawdziwe motywy zachowania i najważniejsze potrzeby każdego z uczestników relacji. Zachęca do wspólnego poszukiwania przyczyn konfliktu.
Nakreśla cechy kilkunastu postaci, jakie najczęściej występują w konflikcie. To opis najbardziej charakterystycznych typów synowych, teściowych i uwikłanych między nimi mężczyzn.
To książka, która każdemu pomoże pozytywnie wpłynąć na bliskie relacje pomiędzy kobietami, na każdy obecny lub przyszły konflikt, by go zakończyć, lub chociaż umiejętnie załagodzić.

Iwona Golonko – psycholożka i trenerka biznesu, prelegentka i wykładowczyni z 20 letnim stażem.
Ekspertka z zakresu inteligencji emocjonalnej, pracy z emocjami, zaufania, work-life balance, odporności psychicznej, motywacji, zarządzania, zdrowia psychicznego, budowania zdrowych relacji ze sobą i z innymi.
Wierzy, że zdrowo jest umieć śmiać się z samego siebie, pomaga innym poradzić sobie z ich problemami zachęcając do śmiechu ze szkodliwych, absurdalnych i destrukcyjnych przekonań.
"Mam sentyment do słowa relacjolog. To słowo, które idealnie nazywa kogoś, kto pomaga ludziom budować lepsze, zdrowsze i bardziej świadome relacje ze sobą i z innymi ludźmi, oparte na empatii, życzliwości i asertywności. Jestem więc relacjolożką. " mówi o sobie Iwona Golonko.

Teściowa kontra synowa, czyli o trudnych relacjach między kobietami
Numer ISBN

978-83-67157-61-2

Wymiary

145x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

450

Język

polski

d2g7378

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2g7378
d2g7378
d2g7378
d2g7378