Trwa ładowanie...
dtfmpv5
03-07-2020 15:00

Terapia manualna. Blizny

książka
Oceń jako pierwszy:
dtfmpv5
Terapia manualna. Blizny
Tytuł oryginalny

Cicatrici: un sistema da trattare. Approccio manual

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Blizna jest wynikiem procesu gojenia się każdej rany. Często może powodować stany chorobowe, wywołując ból, zaburzenia fizjologiczne lub psychogenne oraz istotne zniekształcenie ciała.

W pracy omówiono leczenie blizn w powiązaniu z całym organizmem. Przedstawiono niezbędną wiedzę o tym, jak postępować z nieciągłościami skórnymi i zrozumieć ich wewnętrzne powiązania.

Monografia jest przeznaczona dla wszystkich specjalistów, którzy wykorzystują swoją sprawność manualną do łagodzenia objawów bezpośrednio lub pośrednio związanych z bliznami. Profesjonaliści poznają wiele technik, które mogą posłużyć do oceny różnorodnych zmian skórnych, a przede wszystkim dowiedzą się, na co zwracać uwagę, by przeprowadzać skuteczne zabiegi.

Fragment Przedmowy II

„Autorzy tej publikacji wykonali ogromną pracę badawczą i uaktualnili wiedzę na temat zmian, które mogą wystąpić w organizmie w wyniku obecności blizny. Stworzyli solidne naukowe i metodologiczne podstawy wiedzy o terapii manualnej blizn uznając przy tym ogromne znaczenie metody interwencji terapeutycznej w codziennych procedurach leczniczych”.

Saúl Hernández - Fizjoterapeuta, Osteopata, DO Cuahutemoc, Meksyk

Terapia manualna. Blizny
Numer ISBN

978-83-200-6116-1

Wymiary

205x245

Oprawa

miękka

Liczba stron

100

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtfmpv5
dtfmpv5
dtfmpv5
dtfmpv5