Trwa ładowanie...
d1mh36t
d1mh36t

Terapia manualna. Blizny

książka
d1mh36t
Oceń jako pierwszy:
Terapia manualna. Blizny
Tytuł oryginalny

Cicatrici: un sistema da trattare. Approccio manual

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Terapia manualna. Blizny
Materiały prasowe

Blizna jest wynikiem procesu gojenia się każdej rany. Często może powodować stany chorobowe, wywołując ból, zaburzenia fizjologiczne lub psychogenne oraz istotne zniekształcenie ciała.

W pracy omówiono leczenie blizn w powiązaniu z całym organizmem. Przedstawiono niezbędną wiedzę o tym, jak postępować z nieciągłościami skórnymi i zrozumieć ich wewnętrzne powiązania.

Monografia jest przeznaczona dla wszystkich specjalistów, którzy wykorzystują swoją sprawność manualną do łagodzenia objawów bezpośrednio lub pośrednio związanych z bliznami. Profesjonaliści poznają wiele technik, które mogą posłużyć do oceny różnorodnych zmian skórnych, a przede wszystkim dowiedzą się, na co zwracać uwagę, by przeprowadzać skuteczne zabiegi.

Fragment Przedmowy II

„Autorzy tej publikacji wykonali ogromną pracę badawczą i uaktualnili wiedzę na temat zmian, które mogą wystąpić w organizmie w wyniku obecności blizny. Stworzyli solidne naukowe i metodologiczne podstawy wiedzy o terapii manualnej blizn uznając przy tym ogromne znaczenie metody interwencji terapeutycznej w codziennych procedurach leczniczych”.

Saúl Hernández - Fizjoterapeuta, Osteopata, DO Cuahutemoc, Meksyk

d1mh36t
Terapia manualna. Blizny
Numer ISBN

978-83-200-6116-1

Wymiary

205x245

Oprawa

miękka

Liczba stron

100

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d1mh36t
d1mh36t
d1mh36t
d1mh36t
d1mh36t